Oferta i Cennik

Dlaczego karykatura na prezent?

Jesteś tutaj, ponieważ rozważasz zamówienie karykatury na prezent dla bliskich.

Dlaczego to wspaniały prezent, nieporównywalny z żadnym innym?

Ponieważ dostarcza radości dzień w dzień. Miesiąc w miesiąc. Rok do roku.

W tych czasach, gdy mamy tyle zmartwień, każdemu przyda się dawka dobrego humoru każdego dnia. A cieszyć się z Twojego prezentu będzie cała rodzina. Nie tylko jedna, wybrana osoba. Swój prezent zobaczysz na ścianie w honorowym miejscu, być może nastrojowo oświetlony i będzie Ci miło, że to od Ciebie.

Jeśli masz pytanie, to być może takie, czy rysunek Cię zachwyci? Powiem, że zdarza mi się rysować więcej rysunków niż jeden, a wszystko po to by usatysfakcjonować moich Klientów.

Zatem śmiało złóż zamówienie (lub przynajmniej wyślij zdjęcie, a powiem czy można z niego narysować coś zachwycającego) i poczekaj na najlepszy prezent, jaki możesz ofiarować bliskiej osobie. Z serca, z humorem, na pamiątkę, na zawsze.

A i nie zapomnij spytać o skan rysunku w formacie .pdf. To na wypadek, gdybyś chciał/a wydrukować kopie rysunku dla siebie w mniejszych formatach niż A3.

Prezent to niepowtarzalny, odręczny rysunek: karykatura-portret wykonany na znakomitej jakości papierze Canson w formacie A3, czarno – biały, jednej lub dwóch osób.

Poszukaj dobrego zdjęcia bliskiej Ci osoby, najlepiej zdjęcie twarzy o większej rozdzielczości, nie mniej niż 300 kb. Napisz coś o jej zainteresowaniach.

Wyślij wszystkie informacje na maila: karykatura-ze-zdjecia@wp.pl lub zadaj pytanie dotyczące szczegółów realizacji karykatury (terminów, cen, wysyłki) korzystając z formularza. Polub także mój fanpage, a otrzymasz 7% rabat.

Prace wykonuję od 1 do 5 dni od złożenia zamówienia. Zabezpieczam je przed rozmazywaniem i wysyłam w sztywnej tubie Pocztą Polską. Rysunek dotrze w idealnym stanie, gotowy do umieszczenia w ramce, do zapakowania i przekazania na wyjątkowy prezent od Ciebie.

Pośpiesz się. Niestety tylko część zdjęć nadaje się do rysunku, dlatego wyślij te, które masz, by najpierw i przede wszystkim sprawdzić, czy może z tego powstać udany prezent.

Cennik:

1. Format A3 (42×30 cm) karykatura czarno – biała

1 osoba na rysunku – 78 zł.
2 osoby na rysunku – 108 zł.

Nie dopłacasz za dodatki takie jak: auta, gadżety, scenki.
Wysyłka: Poczta Polska (Paczka24) 11

2. Karykatura ze zdjęcia ONLINE
Skan rysunku – Format A4 (2480 x 3508px)
Wysłany na adres e-mail, bez wysyłki pocztą tradycyjną)

1 osoba – 79 zł.
2 osoby – 109 zł.

Dlatego też…
Przekaż chwile radości na każdy dzień!

Wyślij zdjęcie(a) na adres: karykatura-ze-zdjecia@wp.pl

Lub zadaj pytania dotyczące cen, terminów realizacji, korzystając z poniższego formularza:

Imię i Nazwisko:
E-mail:*
Wiadomość: