Dlaczego nie przyjmuję każdego zamówienia?

Witaj,

Niestety, ale nie każde zdjęcie nadaje się do tego, by wykonać satysfakcjonujący Ciebie rysunek. To co dla Ciebie ma znaczenie, to z pewnością podobieństwo. A te można uzyskać, gdy jakość zdjęcia jest dosyć wysoka, ponieważ rysując twarz, liczą się detale widoczne na zdjęciu. Im mniej detali, tym podobieństwo jest mniejsze. I choć z każdego zdjęcia można wykonać rysunek, to z pewnością nie chcesz takiej sytuacji, gdzie znajomi powiedzą: „Ładny rysunek, ale kto to jest?”.

Dlatego by nie dopuścić do takiej sytuacji, oceniam zdjęcie czy na jego podstawie można oddać na tyle podobieństwo, byś był/a zadowolony/a, a pieniądze wydane na prezent były dobrze zainwestowane. Większość osób, które rysują nie dbają o to! Biorą wysoką zaliczkę, wykonują rysunek, a gdy ktoś nie widzi podobieństwa, to odpowiedź jest zazwyczaj typu: „Narysowałem z tego co było”. Dlatego ja stawiam na Twoje zadowolenie i wolę zrezygnować z zamówienia, zwrócić zaliczkę, gdy jestem przekonany, że nie będziesz usatysfakcjonowany/a z rysunku, a zwłaszcza z podobieństwa.

Proszę o tym pamiętać, że łatwo jest przyjąć zamówienie, by zarobić, ale trudniej jest odmówić, by zaoszczędzić Tobie rozczarowania nieudanym prezentem.

Pamiętaj, gdy ktoś bierze wysoką zaliczkę, to zazwyczaj po to, byś zapłacił/a, nawet gdy nie zobaczysz podobieństwa, a prezent będzie nieudany.

Udostępnij znajomym: