Oferta i Cennik

Dlaczego karykatura na prezent?

Jesteś tutaj, ponieważ rozważasz zamówienie karykatury na prezent dla bliskich.

Dlaczego to wspaniały prezent, nieporównywalny z żadnym innym?

Ponieważ dostarcza radości dzień w dzień. Miesiąc w miesiąc. Rok do roku.

W tych czasach, gdy mamy tyle zmartwień, każdemu przyda się dawka dobrego humoru każdego dnia. A cieszyć się z Twojego prezentu będzie cała rodzina. Nie tylko jedna, wybrana osoba. Swój prezent zobaczysz na ścianie w honorowym miejscu, być może nastrojowo oświetlony i będzie Ci miło, że to od Ciebie.

Twarze bliskich osób na ścianach, to jedyne obrazy na które nieustannie zwracamy uwagę. Wręczając taki prezent, sprawisz tym samym, że może on cieszyć wiele osób przez dziesiątki lat!

Jeśli masz pytanie, to być może takie, czy rysunek Cię zachwyci? Powiem, że zdarza mi się rysować więcej rysunków niż jeden, a wszystko po to by usatysfakcjonować moich Klientów. Nie przyjmuję każdego zlecenia, gdy wiem, że to co by ze zdjęcia powstało, nie spodoba Ci się, ani osobie dla której chcesz zrobić prezent. Rysuję, by Ciebie usatysfakcjonować i bliską Ci osobę, a nie z chęci zysku.

Zatem śmiało złóż zamówienie (lub przynajmniej wyślij zdjęcie, a powiem czy można z niego narysować coś zachwycającego) i poczekaj na najlepszy prezent, jaki możesz ofiarować bliskiej osobie. Z serca, z humorem, na pamiątkę, na zawsze.

A i nie zapomnij spytać o skan rysunku w formacie .pdf. To na wypadek, gdybyś chciał/a wydrukować kopie rysunku dla siebie lub rodziny w mniejszych formatach niż A3.

Prezent to niepowtarzalny, odręczny rysunek: karykatura-portret wykonany na znakomitej jakości papierze Canson w formacie A3, czarno – biały, Jednej osoby.

Poszukaj dobrego zdjęcia bliskiej Ci osoby, najlepiej zdjęcie twarzy o większej rozdzielczości, nie mniej niż 300 kb. Napisz coś o jej zainteresowaniach.

Wyślij wszystkie informacje na maila: karykatura-na-prezent@wp.pl lub zadaj pytanie dotyczące szczegółów realizacji karykatury (terminów, cen, wysyłki) korzystając z formularza. Polub także mój fanpage, a otrzymasz 7% rabat.

Prace wykonuję od 1 do 5 dni od złożenia zamówienia. Zabezpieczam je przed rozmazywaniem i wysyłam w sztywnej tubie Pocztą Polską. Rysunek dotrze w idealnym stanie, gotowy do umieszczenia w ramce, do zapakowania i przekazania na wyjątkowy prezent od Ciebie.

Pośpiesz się. Niestety tylko część zdjęć nadaje się do rysunku, dlatego wyślij te, które masz, by najpierw i przede wszystkim sprawdzić, czy może z tego powstać udany prezent.

Cennik:

Format A3 (42×30 cm) karykatura czarno – biała

1 osoba na rysunku – 99 zł.

(Nie rysuję karykatur par)

Wysyłka: Poczta Polska (Pocztex48) 13 

  • Nie dopłacasz za dodatki takie jak: auta, motocykle, zwierzęta, gadżety, scenki. (Nie wykonuję rysunków realistycznych zwierząt z przesłanych zdjęć)
  • Do oryginalnego rysunku otrzymujesz też (na życzenie) gratis skan rysunku, który pozwoli Ci wydrukować kopie i np. umieścić je w ramce w mniejszym formacie (np. na biurko)..

2. Karykatura ze zdjęcia ONLINE
Skan rysunku – Format A4 (2480 x 3508px)
Wysłany na adres e-mail, bez wysyłki pocztą tradycyjną)

1 osoba – 89 zł.

Dlatego też…
Przekaż chwile radości na każdy dzień!

Wyślij zdjęcie(a) na adres: karykatura-na-prezent@wp.pl

Lub zadaj pytania dotyczące cen, terminów realizacji, korzystając z poniższego formularza: