Prezent dla miłośnika książek

Zbliżające się urodziny, imieniny, czy też parapetówka? Okazji, by zrobić oryginalny prezent znajdzie się bardzo dużo. Możesz postawić na uniwersalny prezent, czy jednak poszukać czegoś wyjątkowego?

Udany prezent – to trudne zadanie

Kalendarz roczny przynosi wiele okazji, na które powinno się kupić prezent dla bliskich. Niekoniecznie będą to bardzo bliskie nam osoby, przez co znalezienie fajnych prezentów spowodować może niemały problem. Zdarza się nawet wybierając podarunek dla rodziny często posiadamy duży z tym problem. W takich sytuacjach wybieramy coś z typowych prezentów, tych które niekoniecznie spowodują radość solenizantowi. Następne do kolekcji skarpety, ciepły sweter, czy też krawat będą typowym niewypałem prezentowym.

Z tego powodu dobrze jest choć trochę się postarać i zagłębić nad oryginalnym prezentem. W czasach gdy każdy ma dostęp do internetu, prosto znajdziesz nieszablonowy prezent. Pamiętaj tylko o wcześniejszych poszukiwaniach. Trzeba wziąć pod uwagę dodatkowy dzień lub dwa na doręczenie przesyłki.

prezent dla miłośnika książek
urodziny miłośnika książek

Prezent powiązany z książkami – postaw na coś wyjątkowego

Dobrze wiesz czym interesuje się miłośnik książek – książkami. Wszystkim o charakterystycznych zamiłowaniach, takim które posiadają swoje pasje, znacznie łatwiej jest wybrać dobry prezent. Zainteresowania sporo ułatwiają przy wyborze prezentu, może i w tym przypadku będzie identycznie?

Co może być tą wyjątkową rzeczą? Wybieraj spośród gadżetów ze specjalnymi napisami, cytatami. Uniwersalny prezent to filiżanka, lub koszulka z wybraną grafiką, czy tekstem. Skromniejsze przedmioty, które są wzbogacone o coś personalizowanego, zyskują znacznie większą wartość i stają się oryginalnym prezentem. Jeśli dalej nie wiesz co sprezentować bliskiej Ci osobie, to zastanów się nad takim właśnie zakupem.

W poszukiwaniu dopasowanych upominków

Wśród miłośników książek na pewno znajdą się Ci, którzy uwielbiają personalizowane prezenty. Każdy będzie zdania, że jest to wyjątkowy prezent niezależnie od okazji. Pragniesz taki odszukać – nie musisz wcale mocno się wysilać. Ciekawym rozwiązaniem jest rękodzieło, także można stworzyć coś “DIY” – to pokaże jak mocno się postarałeś.

Nie sugeruj się też w 100% internetem. W końcu to Ty najlepiej znasz solenizanta. Najlepsze prezenty to te, które są wybierane przez osoby najbliższe. Jestem pewna, że Tobie najłatwiej będzie wyszukać coś idealnego. Jeżeli napotkałeś problem z inspiracją prezentową to także możesz podpytać kogoś bliższego dla solenizanta.

idealny prezent

Coś dla miłośnika książek i nie tylko

Co znajdziesz na tej stronie? Wyjątkowy prezent, który ucieszy nie tylko miłośnika książek, ale i każdą inną obdarowaną osobę. Tworzę karykatury, jak również portrety na podstawie zdjęć. Każda z prac staje się oryginalnym prezentem, z nutą humoru. Mogę narysować każdą karykaturę, o wybranej tematyce. Ty decydujesz motyw, całą koncepcję pracy, a także specjalne dodatki, napis i inne rzeczy, które powinny znaleźć się na obrazie. W ten sposób będę w stanie stworzyć idealnie dopasowany prezent dla konkretnej osoby.

Jak złożyć zamówienie?

Proces zamówienia to nic skomplikowanego – wystarczy, że znajdziesz odpowiednie zdjęcie. Bardzo ważne jest to, żeby było dobrej jakości oraz żeby dobrze była przedstawiona twarz rysowanej osoby. Pokaż mi własny pomysł lub skorzystaj z mojego doświadczenia i cennych rad. Na pewno razem stworzymy świetną niespodziankę prezentową.