Prezent dla tłumacza

Ponownie stajesz przed sporym wyzwaniem dotyczącym zakupu idealnego prezentu? Zbliżające się imieniny, urodziny, czy też zupełnie inna okazja, wymaga od Ciebie wybrania drobnego upominku, bądź i droższego prezentu? Zobacz jak mogę Ci w tym pomóc, przez wykonanie podarunku, który stanie się na pewno czymś wyjątkowym!

Urodziny tłumacza – co sprawdzi się na prezent?

Urodziny wypadają wyłącznie raz do roku, jednak pomysły prezentowe kiedyś się kończą. Odnalezienie odpowiedniego prezentu, może być bardzo problematyczne, szczególnie gdy, tłumacz nie jest nam aż tak dobrze znany. W takim przypadku możesz skonsultować się u bliższej osoby, członka rodziny solenizanta, chociaż to też nie zawsze się sprawdza.

Lista uniwersalnych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Zaczynając od niechcianych skarpet oraz innej części garderoby, bielizny, po figurki, bony zakupowe, vouchery itp. Decydowanie się na praktyczne prezenty z pewnością nie będzie złym pomysłem – przecież nie podarujesz czegoś, co najprawdopodobniej, nie zostanie rzucone w kąt i zapomniane, tylko rzecz, która prędzej, czy później będzie przydatna tej drugiej osobie. Możesz zawsze zaimponować tłumaczowi i pokazać, że do szukania prezentu włożyłeś serce i dołożyłeś wszelkich starań, aby ten nie był kolejnym oklepanym prezentem. Namawiam do solidnych poszukiwań i przynajmniej postaraniu się znaleźć coś, co ucieszy solenizanta.

prezent dla tłumacza
urodziny tłumacza

Dzień tłumacza – zamów coś tematycznego

Oprócz jednej z bardziej oczywistych okazji – urodzin, niektórzy mogą celebrować dzień tłumacza. Jeśli Was to nie dotyczy, bo tego rodzaju dni, nie zawsze są czymś ważnym i nie są popularne, to zawsze możesz zrobić tak tłumaczowi bardzo miłą niespodziankę. Już drobnostka sprawi, że zostawisz tak po sobie świetne wrażenie.

Zaskakującą inspiracją prezentową może być właśnie prezent związany z pracą tłumacza. Powinieneś bez problemu wyszukać pasujące prezenty, gadżety dla tłumaczy, może cokolwiek co przyda się na co dzień w pracy, albo pozwoli się po niej zrelaksować. W internecie znajdziesz pełno ciekawych pomysłów, którymi warto się podeprzeć!

Zdecyduj się prezent personalizowany

Przedmioty personalizowane zawsze sprawdzają się najlepiej, niezależnie od okoliczności. Wybierając taki, pokażesz tłumaczowi, że włożyłeś dużo serca podczas wybierania prezentu, niż zapewne większość innych osób. Oczywiście prezent dopasowany do tłumacza, stanie się bardzo dobrą pamiątką. Do najbardziej popularnych prezentów personalizowanych należy dosłownie wszystko z grawerem. Znajdziesz tu różnego rodzaju akcesoria takie jak wyposażenie domu, szklanki, ubrania, drobniejsze akcesoria oraz inne przedmioty codziennego użytku, które mają opcje zamieszczenia napisu lub graweru.

Prezentem idealnie dopasowanym do konkretnej osoby, będzie także wszystko co związane z zainteresowaniami. Wiesz czy tłumacz zajmuje się czymś ciekawym oprócz pracy? Idąc tytm tropem, zrobisz z całą pewnością świetny prezent dla tłumacza. Kolekcjonuje znaczki, uwielbia wycieczki górskie, jeździ konno, jest kinomaniakiem? Hobby zawsze będzie potężną porcją inspiracji prezentowych – warto i tu poszukać perfekcyjnego upominku. Na pewno będzie to doskonały prezent dla tłumaczy!

dzień tłumacza

Karykatura tłumacza – wpraw w osłupienie najbliższych!

Gdy pomysłów brak, z odsieczą przychodzę ja i ta strona, która sprawdza się nie tylko na urodziny. Prezenty dla tłumaczy to moja specjalność. Zamawiając tu otrzymasz nieszablonowy prezent jakim jest karykatura lub też i portret tłumacza. Rysowane dzieła sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze powodują szczery uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Wykonane przeze mnie obrazy, będą świetnym dodatkiem dekoracyjnym w mieszkaniach i ozdabiają ściany szczęśliwych ich nowych właścicieli lub też zostają postawione na biurku. Wybierz doskonały prezent dla tłumacza!

Najbardziej trafiony prezent to ten powiązany z tłumaczem!

Do wykonania karykatury tłumacza najważniejsze jest bardzo dobre zdjęcie. Wyraźne, obrazujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i będzie widoczna jej twarz. Na karykaturze mogę zawrzeć atrybuty, dodatki, konkretne części garderoby związane ze specyfikacją wybranego zawodu. Pracę może upiększyć wymyślone tło, czy specjalny napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Zamówienie

Szukasz prezentu? Zamówienie karykatury to nic trudnego! Napisz email albo skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź telefonicznie. Z przyjemnością odpowiem na każde Twoje pytanie!