Prezent na 33 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 33 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Wybierz coś nieszablonowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 33 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego trzydziestotrzylatka, a także trzydziestotrzylatki. Wiadome jest, że niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać wyjątkowy prezent. W internecie możesz odszukać masę pomysłów prezentowych, które zapewne i Tobie już chodziły po głowie. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś z praktycznych prezentów na 33 urodzinyi to też nie musi być złym pomysłem. Kupując coś, co przydaje się w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Polecam wykonać dobry research albo oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 33 urodziny
prezent na 33

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 33 urodziny? Czemu nie, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 33, 33 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub kupić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i będzie świetną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu idealny prezent na 33!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 33 urodziny na długo? Jest to ważna data, dlatego też trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że i dla Ciebie trzydziestetrzecie urodziny znajomego są szczególną datą. Wybierając ręcznie rysowany obraz, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Wybierzesz go i Ty?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są kompletnie niepotrzebne, albo też każdy się tych spodziewa. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent zapewne stanie się przebojem tego dnia i nie skończysz tylko na jednym zamówieniu. Zapraszam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 33 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 33 latka lub 33 latki!

Podobają Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić dedykowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoją wizją? Chętnie przeleję na papier Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie podzielę się swoimi. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam także do obejrzenia moich prac w zakładce galeria, tam znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie super pamiątką tego dnia.

Wybierz motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz uważasz, że kupując taką podarujesz idealny prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Z chęcią stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta albo to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać praca i będę zabierać się do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 33!