Prezent na 43 urodziny

Nadchodzą 43 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Zdecyduj się na coś wyjątkowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 43 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego czterdziestotrzylatka, jak również czterdziestotrzylatki. W niektórych domach przykładają dużo większą wagę do tej daty, inni znowu mniej, ale jako znajomy, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić wyjątkowy prezent. Internet owocuje w pełno pomysłów prezentowych, które pewnie miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 43 urodziny, a to też nie jest złym pomysłem. Zamawiając coś, co może się się przydać w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Najlepiej wykonać dobry research albo oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 43 urodziny
prezent na 43

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 43 urodziny? Jak najbardziej, chociaż czasem też warto zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 43, 43 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub wybrać wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i stanie się świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 43!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci własne 43 urodziny na długo? Jest to szczególna data, dlatego też warto zadbać także i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że obchodzone czterdziestetrzecie urodziny znajomego to wyjątkowa data. Kupując ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Może i Ty z niego skorzystasz?

Zapomnij o typowych prezentach, które są oczywiście nieprzydatne, albo też każdy się ich spodziewa. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest na topie. Dając tego typu oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie hitem imprezy i znowu złożysz u mnie zamówienie. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 43 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 43 latka lub 43 latki!

Podobają Ci się moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? chęcią przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie pomogę. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich rysunków na podstronie galeria, tam można znaleźć wiele inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się super pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje prace i sądzisz, że wybierając taką podarujesz idealny prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością narysuje nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta lub to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajduje się w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo zadzwoń. Ustalimy szczegóły i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 43!