Prezent na 52 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 52 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent będzie trafnym wyborem na taką okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 52 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego pięćdziesięciodwulatka, jak również pięćdziesięciodwulatki. W niektórych przypadkach solenizanci przykładają większą wagę do tej daty, inni znowu mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać jakiś ciekawy prezent. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 52 urodziny, a to też nie jest złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej zrobić dobry research lub oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 52 urodziny
prezent na 52

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 52 urodziny? Jak najbardziej, ale czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 52, 52 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub zamówić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która z całą pewnością zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 52!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał swoje 52 urodziny na długo? Jest to ważna data, więc należy zadbać też i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że świętowane pięćdziesięciodrugie urodziny znajomego to wyjątkowa data. Kupując ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na zawsze solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są kompletnie niepotrzebne, albo też nie będą one żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest na topie. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie przebojem imprezy i nie skończysz tylko na tym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 52 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 52 latka lub 52 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? chęcią przeleję na papier Twój pomysł, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie pomogę. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich rysunków w zakładce galeria, tam można znaleźć całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okazje. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się super pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, dowolny format

Spodobały Ci się moje prace i uważasz, że wybierając taką podarujesz idealny prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie odszukałeś tu perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z chęcią wykonam nowy projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są pasje solenizanta lub to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Często wybieranym formatem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, pracę na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i będę zabierać się do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 52!