Prezent na 67 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 67 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na taką okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Jaki prezent dla 67 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego sześćdziesięciosiedmiolatka, jak również sześćdziesięciosiedmiolatki. Wiadome jest, że niektórzy bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, ale jako przyjaciel, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić wyjątkowy prezent. Internet pomaga znaleźć pełno pomysłów prezentowych, które z pewnością i Tobie już chodziły po głowie. Postaraj się wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś z uniwersalnych prezentów na 67 urodzinyi to też nie musi być złym rozwiązaniem. Kupując coś, co może się się przydać w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej zrobić porządny research lub oddać moje ręce wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 67 urodziny
prezent na 67

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 67 urodziny? Oczywiście, że tak, jednak czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 67, 67 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub wybrać na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 67!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał własne 67 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, dlatego też warto zadbać też i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że świętowane sześćdziesięciosiódme urodziny znajomego są ważną datą. Kupując ręcznie rysowany obraz, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na lata dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są zupełnie nieprzydatne, albo po prostu nie będą te żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Podarowując taki oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się przebojem tego dnia i ponownie złożysz tu zamówienie. Zachęcam do wybrania rękodzieła, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 67 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 67 latka lub 67 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Z przerzucę na kartkę Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi - ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich innych prac na podstronie galeria, gdzie można znaleźć całą masę inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne okoliczności. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką tego dnia.

Dopasuj motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje prace oraz według Ciebie zamawiając taką sprawisz doskonały prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Z chęcią wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta czy to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajdziesz w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i będę zabierać się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 67!