Prezent na 72 urodziny

Zbliżają się 72 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na taką okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów rysowane przeze mnie karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Dylemat - co na prezent dla 72 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego siedemdziesięciodwulatka, jak również siedemdziesięciodwulatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać wyjątkowy prezent. Internet owocuje w niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród uniwersalnych prezentów na 72 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Najlepiej zrobić porządny research lub oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 72 urodziny
prezent na 72

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 72 urodziny? Czemu nie, jednak czasem też warto kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 72, 72 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub zamówić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 72!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał swoje 72 urodziny przez długi czas? Jest to ważna data, więc trzeba zadbać także i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że obchodzone siedemdziesięciodrugie urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Wybierając ręcznie stworzony podarunek, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Nie kupuj typowych prezentów, które są zupełnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie przebojem imprezy i nie skończysz tylko na tym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 72 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 72 latka lub 72 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który następnie z przyjemnością podarujesz bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi - ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich innych prac na podstronie galeria, gdzie znajdziesz całą masę inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, wybrany rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki i sądzisz, że wybierając taką sprawisz idealny prezent bliskiemu? Może nie udało Ci się znaleźć perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje nowy projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są pasje solenizanta albo też jego zawód. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie perfekcyjny prezent na 72!