Prezent na 76 urodziny

Zbliżają się 76 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Zdecyduj się na coś ciekawego i zamów rysowane przeze mnie karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 76 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego siedemdziesięciosześciolatka, a także siedemdziesięciosześciolatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, ale jako znajomy, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić jakiś ciekawy prezent. Internet owocuje w masę pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 76 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Najlepiej wykonać dobry research lub oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 76 urodziny
prezent na 76

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 76 urodziny? Oczywiście, że tak, jednak czasem też warto kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 76, 76 to nowe 18 itp. lub też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 76!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał swoje 76 urodziny przez długi czas? Jest to ważna data, dlatego też warto zadbać także i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że świętowane siedemdziesięcioszóste urodziny bliskiego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Wybierając ręcznie stworzony podarunek, zapewnisz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są oczywiście niepotrzebne, albo po prostu nie będą te żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie przebojem urodzin i nie skończysz tylko na jednym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 76 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 76 latka lub 76 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Chętnie przeleję na papier Twój pomysł, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie podzielę się swoimi. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam także do oglądania moich rysunków na stronie galerii, gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne okazje. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się super pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace oraz sądzisz, że kupując taką sprawisz idealny prezent bliskiemu? Może nie udało Ci się znaleźć idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem są zainteresowania solenizanta lub to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać praca i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 76!