Prezent na 77 urodziny

Nadchodzą 77 urodziny kogoś Ci bliskiego i zastanawiasz się jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Jaki prezent dla 77 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego siedemdziesięciosiedmiolatka, jak również siedemdziesięciosiedmiolatki. W niektórych przypadkach solenizanci przykładają dużo większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić jakiś ciekawy prezent. Online można odszukać pełno pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś z praktycznych prezentów na 77 urodzinyi to też nie musi być złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co może się się przydać w życiu codziennym, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Polecam wykonać dobry research lub oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 77 urodziny
prezent na 77

Urodzinowe prezenty - kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 77 urodziny? Oczywiście, że tak, chociaż czasem też warto kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 77, 77 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub wybrać na mojej stronie portret, a także karykaturę, która z całą pewnością zrobi ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się świetną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu wyjątkowy prezent na 77!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci swoje 77 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też należy zadbać też i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że i dla Ciebie siedemdziesięciosiódme urodziny znajomego są szczególną datą. Wybierając ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są zupełnie nieprzydatne, albo po prostu każdy się ich spodziewa. Proponuje rękodzieło, które jest teraz bardzo popularne. Wręczając taki ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten idealny prezent zapewne będzie atrakcją tego dnia i nie raz będziesz go zamawiać. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 77 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 77 latka lub 77 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić dedykowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Chętnie przeleję na papier Twój pomysł, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi - ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich prac w zakładce galeria, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne okazje. Taki niesamowity prezent z pewnością będzie ciekawą pamiątką tego dnia.

Każdy motyw, wybrany format

Wpadły Ci oko moje prace oraz według Ciebie wybierając taką podarujesz doskonały prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie odszukałeś tu idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta czy też jego praca. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy szczegóły i zabieram się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 77!