Prezent na 78 urodziny

Nadchodzą 78 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się idealnie na tą okazję? Kup coś nieszablonowego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 78 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego siedemdziesięcioośmiolatka czy też siedemdziesięcioośmiolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, jednak Ty jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić wyjątkowy prezent. Internet owocuje w masę pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 78 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczną opcję, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam zrobić dobry research lub oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 78 urodziny
prezent na 78

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 78 urodziny? Jak najbardziej, jednak czasem też warto kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (również te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 78, 78 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub zamówić na tej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu idealny prezent na 78!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci własne 78 urodziny na długo? Jest to ważna data, więc należy zadbać także i o wyjątkowy prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że siedemdziesięcioósme urodziny znajomego są ważną datą. Decydując się na ręcznie stworzony podarunek, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na lata dla solenizanta! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Nie kupuj typowych prezentów, które są kompletnie niepotrzebne, albo też każdy się tych spodziewa. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Dając taki ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się atrakcją imprezy i ponownie złożysz u mnie zamówienie. Zachęcam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 78 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 78 latka lub 78 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? chęcią przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich rysunków w zakładce galeria, gdzie znajdziesz całą masę inspiracji na prezent na urodziny, również i na inne okoliczności. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się super pamiątką z okazji urodzin.

Dostosuj motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje prace oraz według Ciebie wybierając taką sprawisz idealny prezent drugiej osobie? Może nie odszukałeś tu perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta czy to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajduje się w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 78!