Prezent na 82 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 82 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Zdecyduj się na coś nieszablonowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 82 latka

Nadchodzące urodziny staną się perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego ośiemdziesięciodwulatka czy też ośiemdziesięciodwulatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, ale jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać jakiś ciekawy prezent. Online możesz znaleźć pełno pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród praktycznych prezentów na 82 urodziny, a to też nie jest złym pomysłem. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, stawiamy na bezpieczny wariant, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Najlepiej wykonać dobry research lub oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 82 urodziny
prezent na 82

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 82 urodziny? Czemu nie, ale czasem możesz zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 82, 82 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub kupić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu wyjątkowy prezent na 82!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał swoje 82 urodziny na długo? Jest to ważna data, dlatego też trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że świętowane ośiemdziesięciodrugie urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Decydując się na ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Wybierzesz ten i Ty?

Nie kupuj typowych prezentów, które są oczywiście nieprzydatne, albo po prostu nie będą te żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które jest teraz bardzo popularne. Dając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent z całą pewnością będzie hitem imprezy i ponownie złożysz tu zamówienie. Zapraszam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 82 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 82 latka lub 82 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret według własnego pomysłu? Z przeleję na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie podzielę się swoimi. Skontaktuj się ze mną, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich innych prac na stronie galerii, tam znajdziesz wiele inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okazje. Taki specjalny prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje prace i według Ciebie wybierając taką sprawisz idealny prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie odszukałeś tu trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością narysuje indywidualny projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwanie nie są mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta lub też jego zawód. Zgodnie z tym mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 82!