Prezent na 86 urodziny

Nadchodzą 86 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się najlepiej na tą okazję? Wybierz coś ciekawego i zamów rysowane przeze mnie karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Jaki prezent dla 86 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego ośiemdziesięciosześciolatka, jak również ośiemdziesięciosześciolatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać jakiś ciekawy prezent. W internecie można odszukać pełno pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Postaraj się wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś z uniwersalnych prezentów na 86 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Na jaki prezent się zdecydować? Polecam wykonać porządny research albo oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 86 urodziny
prezent na 86

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 86 urodziny? Czemu nie, jednak czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 86, 86 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 86!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci własne 86 urodziny na długo? Jest to szczególna data, dlatego też należy zadbać też i o odpowiedni prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że i dla Ciebie ośiemdziesięcioszóste urodziny znajomego to wyjątkowa data. Decydując się na ręcznie stworzony obraz, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na lata dla solenizanta! Wybierzesz ten i Ty?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są oczywiście niepotrzebne, albo też każdy się tych spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest na topie. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie przebojem imprezy i niejednokrotnie będziesz go zamawiać. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 86 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 86 latka lub 86 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Od lat wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret według własnego pomysłu? Z przerzucę na kartkę Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich innych prac na stronie galerii, gdzie znajdziesz wiele inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne okazje. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się super pamiątką tego dnia.

Dopasuj motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje rysunki i sądzisz, że zamawiając taką sprawisz doskonały prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne rysunki nie są mi straszne. Często wybieranym motywem są zainteresowania solenizanta lub też jego praca. Na tej podstawie mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać praca i siadam do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 86!