Prezent na 89 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 89 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 89 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego ośiemdziesięciodziewięciolatka czy też ośiemdziesięciodziewięciolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej celebrują tą datę, inni znowu mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić jakiś ciekawy prezent. Internet owocuje w pełno pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 89 urodzinyi to też nie musi być złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co może się się przydać w na co dzień, wybieramy na bezpieczny wariant, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Polecam zrobić dobry research albo oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 89 urodziny
prezent na 89

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 89 urodziny? Czemu nie, ale czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 89, 89 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria kuchenne i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Podaruj bliskiemu wyjątkowy prezent na 89!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 89 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, więc należy zadbać też i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że i dla Ciebie ośiemdziesięciodziewiąte urodziny znajomego są ważną datą. Kupując ręcznie rysowany obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są oczywiście niepotrzebne, albo też nie będą te żadnym zaskoczeniem. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest na topie. Dając tego typu oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent na pewno będzie atrakcją imprezy i nie skończy się tylko na jednym zamówieniu. Zapraszam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 89 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 89 latka lub 89 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Z przeleję na papier Twój pomysł, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie podzielę się swoimi. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam także do oglądania moich rysunków na podstronie galeria, gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne okazje. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Dostosuj motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki i sądzisz, że zamawiając taką sprawisz idealny prezent dla bliskiego? Może nie odszukałeś tu idealnie dopasowanej karykatury? Z chęcią wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta lub też jego praca. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie perfekcyjny prezent na 89!