Prezent na 93 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 93 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na tą okazję? Wybierz coś nieszablonowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 93 latka

Nadchodzące urodziny będą idealną okazją do tego, by zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięciotrzylatka, a także dziewięćdziesięciotrzylatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, ale jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać wyjątkowy prezent. W internecie można odszukać pełno pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 93 urodziny i to wcale nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co przydaje się w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Polecam wykonać porządny research albo oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 93 urodziny
prezent na 93

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 93 urodziny? Czemu nie, jednak czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można akcesoria (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 93, 93 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub wybrać na tej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 93!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał swoje 93 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też warto zadbać także i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie dziewięćdziesięciotrzecie urodziny bliskiego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Wybierając ręcznie rysowany obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są kompletnie nieprzydatne, albo też każdy się tych spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając taki ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent na pewno stanie się przebojem urodzin i ponownie złożysz tu zamówienie. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 93 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 93 latka lub 93 latki!

Podobają Ci się moje prace? Z przyjemnością wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? chęcią przeleję na papier Twój pomysł, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam również do obejrzenia moich rysunków na stronie galerii, gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okoliczności. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką tego dnia.

Dopasuj motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki i według Ciebie zamawiając taką podarujesz idealny prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie odszukałeś tu trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem są zainteresowania solenizanta czy też jego praca. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Chętnie wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajduje się w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać praca i będę zabierać się do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 93!