Skan oryginalnego rysunku A3 gotowy do druku

Witaj,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu osób, wprowadziłem do oferty skan rysunku A3 po obróbce graficznej i przygotowany do druku do mniejszych formatów.

Skan rysunku otrzymujesz bezpłatnie (na życzenie) w ramach zamawianej karykatury.

Do czego przyda się skan oryginalnego rysunku?

Przede wszystkim do wydrukowania na przykład dla rodziny: braci, sióstr, stryjów, ciotki, rodziców, ale także dla dzieci, gdy sami Państwo zamawiają na przykład prezent na rocznicę ślubu dla męża czy żony i chcecie wręczyć kopie rysunku w mniejszym formacie swoim dzieciom.

Skan rysunku przyda się także w przypadku, gdy zamawiacie Państwo prezent na czyjeś urodziny, ale chcecie mieć u siebie w domu na ścianie kopię oryginalnego rysunku w mniejszym formacie np.: A4.

Skan rysunku gotowy do druku przyda się także, gdy zamawiają Państwo prezent karykaturę z “dnia na dzień” (w trybie ekspresowym) i nie ma czasu na dostarczenie oryginalnego rysunku. Wtedy możecie wydrukować (najlepiej na drukarce atramentowej) rysunek w formacie np. A4, a oryginał wręczyć po kilku dniach, gdy otrzymają Państwo przesyłkę z rysunkiem.

Jeśli zamawiasz rysunek na którym znajdziesz się Ty i Twój chłopak, to możesz jemu wręczyć oryginał, a u siebie na ścianie powiesić kopię w formacie A4.

Jeśli zamawiasz karykaturę na prezent z okazji rocznicy ślubu rodziców, to kopie możesz wręczyć/wysłać na przykład swojemu rodzeństwu.

Skan rysunku, jest już przygotowany przeze mnie w programie graficznym i gotowy do druku w dowolnym formacie, jaki Państwo zapragną mieć.

Mając skan rysunku możesz zrobić więcej niż jeden prezent. Wydrukuj rysunek w dowolnym formacie (najlepiej na drukarce atramentowej). Kup piękną ramkę. Zapakuj prezent i wręcz go także innym członkom rodziny. Jeden rysunek a wiele możliwości obdarowania bliskich osób! Zadaj pytanie korzystając z formularza.

Udostępnij znajomym: