Karykatury ślubne

Szukasz nieszablonowego prezentu dla pary młodej, świadków, rodziców, czy też jakiejkolwiek innej osoby, z okazji śluby? Postaw na karykturę ślubną! Wykonuje zarówno portrety jak i karykatury na ślub, a także i na wiele innych okazji!

Karykatura na ślub idealnym prezentem!

Nie chcesz kupować oklepanych prezentów, takich które z pewnością powielą się na tym, jak i każdym innym weselu? Myślisz, nad czymś niestandardowym, personalizowanym jako prezent na ślub? Jednym z lepszych pomysłów będzie złożenie zamówienia na mojej stronie. Z przyjemością wykonam dla Ciebie karykaturę lub portret Twoich bliskich!

Karykatura pary młodej

Wśród moich prac można znaleźć zdecydowaną większość karykatur, czy też karykatur portretowych, wykonywanych z okazji ślubu. Ten wyjątkowy dzień wymaga zakupienia prezentu, a ja daje Ci tu gotowy na niego pomysł. Wykonuje karykatury dla świadków, rodziców, chrzestnych, a także i same karykatury pary młodej. Z całą pewnością każda para młoda ucieszy się na taki prezent ślubny. Jeżeli spodobały Ci się moje prace i uważasz, że właśnie tego typu prezent sprawdzi się i na Twoim weselu, czy też weselu Twoich znajomych, kogoś z Twojej rodziny, to napisz do mnie. Chętnie wykonam dla Ciebie personalizowany obraz, który stanie się wyjątkową pamiątką na długie lata!

 

karykatury Gniezno
prezent dla świadków ślub

Karykatury świadków – coś specjalnego

Karykatury to ciekawa forma podziękowania dla świadków za ich trud włożony we wszystkie przygotowania związane ze ślubem i weselem. Tu wyróżnia się właśnie karykatura ślubna. Wiadomo, że zwyczajowo wypada kupić coś swoim świadkom i można znaleźć tu wiele pomysłów, które niekoniecznie muszą Cię zainteresować. W mojej galerii prac znajdziesz gotowe pomysły na karykatury dla świadków. Tworzyłam takie obrazy ze specjalnymi dedykacjami, datą wesela, oscarami dla świadków, personalizowanymi tabliczkami itp. Również można postawić na klasyczną karykaturę i stworzyć obraz związany z zainteresowaniami świadka. Tu nie ma żadnych ograniczeń:)

Wyjątkowe podziękowanie dla rodziców na weselu

Karykatury podziękowanie dla rodziców na weselu to już zdecydowanie coś większego. W przypadku karykatury świadka, najczęściej wykonywane są rysunki gdzie widnieje tylko jedna osoba – świadek lub świadkowa, jednak w przypadku podziękowania dla rodziców w formie karykatury, wykonuje postacie pary młodej wraz z rodzicami z jednej strony oraz drugiej. Dzięki czemu możesz już mieć gotowy prezent ślubny dla każdej ze stron, a ja łącznie narysuje 2 karykatury ślubne, na których łącznie będzie 8 postaci – cała wasza najbliższa rodzina. Takie karykatury na ślub z całą pewnością zrobią ogromne wrażenie nie tylko na rodzicach, ale też i na wszystkich gościach weselnych!

Złóż zamówienie na wyjątkowe podziękowanie

Masz już pomysł ja ma wyglądać ten wyjątkowy prezent z okazji ślubu? Może jeszcze nie masz pomysłu na portret? Zapraszam do zakładki galeria, gdzie można znaleźć więcej moich prac. Zawsze też służę pomocą w dopasowaniu najlepszej kreacji. Zachęcam do kontaktu i składania zamówień na prezent ślubny dla Ciebie.