Portret ze zdjęcia

Oferuję również wykonanie portretu ze zdjęcia. Portrety są dużo lepszym odwzorowaniem postaci, jej twarzy. Praca zachowuje propocje twarzy, oddaje każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który zawarty jest na przesłanej fotografii. Rysuje zarówno portrety kolorowe jak i portrety czarno białe.

Portret na zamówienie

Portrety wykonywane ołówkiem lub kredkami artystycznymi. Każda z moich prac tworzona jest pod indywidualne zamówienie. Portrety ze zdjęć są odzwierciedleniem 1:1 nadesłanego zdjęcia, możliwe jest jedynie naniesienie drobnych korekt wizualnych do ostatecznego wyglądu rysunku. Dzięki temu jestem w stanie stworzyć portret ze zdjęcia, który stanie się wyjątkowym dodatkiem do wnętrza.

Portret online jest bardzo wygodnym sposobem na zrobienie komuś bliskiemu niezapomnianego prezentu. Odpowiednio oprawiony, stanie się świetnym elementem dekoracyjnym domu, biura, czy też innego pomieszczenia. Wszystkie formalności załatwisz przez internet. Jedyne co musisz zrobić to znaleźć bardzo dobre zdjęcie osoby, którą będzie prezentować się na portrecie. Wybór odpowiedniego zdjęcia jest kluczowy, ponieważ portret ze zdjęcia jest idealnym odzwierciedleniem konkretnej osoby.
portret dzieci
portret kevin spacey

Wybierz portret na prezent!

Szukasz oryginalnego pomysłu na obdarowanie bliskiej Ci osoby? Postaw na portret ze zdjęcia, który z pewnością zrobi wrażenie na solenizancie. Portrety, mogą być nietuzinkowym podarunkiem na urodziny, rocznice, dzień babci, dzień dziadka, imieniny oraz na wiele innych okazji. Zamiast kupować kolejne niepotrzebne rzeczy, czy też bony, voucher, który niekoniecznie będzie dobrze wyglądał jako oryginalny prezent, postaw na coś niepowtarzalnego. Tworzone przeze mnie portrety ze zdjęć z pewnością staną się pamiątką na całe życie!

Zastanawiasz się czy wybrać portret kolorowy, czy może jednak portret czarno biały? Zastanów się, która z opcji może lepiej prezentować się na ścianie, w pomieszczeniu, w którym ten zawiśnie. W niektórych przypadkach prace w kolorze mogą prezentować się zdecydowanie lepiej, niż portrety ołówkiem, jednak nie jest to regułą. Zarówno jedne jak i drugie portrety cieszą się sporym zainteresowaniem wśród moich klientów.

Jakie portrety wykonuję?

Wyspecjalizowałam się w rysowaniu portretów ołówkiem, kredkami na papierze. Możesz więc, przez moją stronę zamówić portrety rysowane, a nie portrety olejne i inne obrazy na płótnie. Sprawdzają się one zdecydowanie lepiej jako portrety realistyczne niż te w technice olejnej (farba olejna). Wykonuję portrety na różne okazje. Do najczęściej wykonywanych prac można zaliczyć między innymi: portrety ślubne, na rocznicę ślubu, portrety dzieci, czy innej bliskiej osoby. Rzadziej portrety zwierząt, ale te też są dobrym pomysłem prezenowym.

 Portret ze zdjęcia stanowi doskonały prezent, dlatego też ten, będzie jednym z ciekawszych pomysłów prezentowych. Portret ręcznie malowany i to w różnych technikach, zawsze zrobi wrażenie na obdarowanej osobie. W moim przypadku całe zamówienie odbywa się na podstawie zdjęcia.

Jeżeli spodobały Ci się moje portrety to zapraszam do kontaktu. Wśród moich obrazów znajdziesz obok portretów także karykatury ze zdjęć, Które także będą doskonałym prezentem. Chętnie wysłucham Twojego pomysłu, a także zaproponuje swoje uwagi. Zamówić możesz portret ze zdjęcia jednej osoby lub portret rodzinny. Zapraszam do mojej galerii portretów.

portret robert downey jr

Portret ze zdjęcia – jak zamówić

Jesteś zdecydowany na zamówienie portretu przez moją stronę? Pora na kolejny krok – skontaktuj się ze mną i opisz jak według Ciebie powinien wyglądać zamówiony portret. Po nadesłaniu odpowiedniego zdjęcia zabieram się za tworzenie szkicu. Ten następnie jest odsyłany do Ciebie i akceptacji kończę rysowanie portretu. Zapraszam serdecznie do kontaktu – napisz do mnie, otrzymasz szczegółowe informacje o wykonaniu portretu. Zapoznaj się z najlepszymi promocjami na moich social media – gwarantuje dobry kontakt. Zaskocz mnie oryginalnym pomysłem, a gwarantuje piękne wykonanie pracy z Twojego zdjęcia.  Zachęcam do zamawiania niepowtarzalnych prezentów dla najbliższych! Jest to doskonały pomysł na każdą okazję! Otrzymałeś już moją pracę? Jeżeli jesteś zadowolony możesz sprezentować następną, która będzie pamiątką na długie lata.