Prezent dla baristy

Po raz kolejny stajesz przed niemałym wyzwaniem dotyczącym wyboru perfekcyjnego prezentu? Zbliżające się urodziny, imieniny, czy też całkowicie inna okazja, zmusza Cię do zamówienia choćby małego upominku, bądź i konkretniejszego prezentu? Przekonaj się jak mogę Ci w tym pomóc, przez zaproponowanie prezentu, który będzie na pewno czymś niepowtarzalnym!

Karykatura baristy

Mimo iż urodziny to święto cykliczne, to najczęściej interesujemy się prezentem na ostatni moment. Odnalezienie idealnego prezentu, może być bardzo skomplikowane, zwłaszcza gdy, barista nie jest osobą, którą znamy bardzo dobrze. Poszukać pomocy zawsze możesz u kogoś bliskiego, kogoś z rodziny solenizanta, chociaż to też nie zawsze się sprawdza.

Wybór wśród uniwersalnych prezentów na urodziny jest bardzo duży. Począwszy od niechlubnych skarpet i innych elementów garderoby, bielizny, po dekoracje domowe, voucher, bon itp. Stawianie na praktyczne prezenty na pewno nie jest złym pomysłem - przecież nie podarujesz czegoś, co nigdy użyte, tylko rzecz, która prędzej, czy później przyda się tej drugiej osobie. Możesz zawsze zaimponować bariście i pokazać, że do poszukiwań prezentu włożyłeś serce i postarałeś się o to, by ten nie był kolejnym niepotrzebnym prezentem. Zachęcam do solidnych poszukiwań i spróbowaniu znaleźć coś, co ucieszy solenizanta.

prezent dla baristy
urodziny baristy

Prezent na dzień baristy

Poza tym szczególnym dniem, jakim są urodziny, niektórzy mają w zwyczaju świętować dzień baristy. Jeśli nawet tak nie jest, bo przecież nie każdy musi wiedzieć jaki to jest dzień i nie wszyscy go celebrują, to zawsze możesz zrobić tak bariście bardzo miłą niespodziankę. Już drobnostka sprawi, że zostawisz tak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Zaskakującą inspiracją prezentową może być właśnie prezent powiązany z pracą baristy. Raczej bez problemu odnajdziesz tematyczne upominki, gadżety baristyczne, może coś co przyda się na co dzień w pracy, albo pozwoli po niej odprężyć się. Internet jest pełen ciekawych pomysłów, którymi możesz się zainspirować!

Wybierz prezent na urodziny baristy

Prezenty personalizowane zawsze prezentują się najbardziej okazale, niezależnie od okazji. Zamawiając taki, pokażesz bariście, że włożyłeś dużo pracy podczas wybierania prezentu, niż zapewne większość innych osób. Zresztą prezent dopasowany do baristy, stanie się bardzo dobrą pamiątką. Do najbardziej popularnych prezentów personalizowanych można zaliczyć chyba wszystko co posiada grawer. Znajdziesz tu przeróżne akcesoria takie jak wyposażenie do domu, kubki, ubrania, drobniejsze akcesoria i inne przedmioty codziennego użytku, na których można umieścić dowolny napis, czy też grawer.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym do danej osoby, będzie również wszystko co związane z zainteresowaniami. Wiesz czy barista zajmuje się czymś ciekawym poza pracą? Sugerując się takimi rzeczami właśnie, wymyślisz z całą pewnością świetny prezent dla baristy. Zbiera znaczki, uwielbia wycieczki w góry, jeździ konno, jest kinomaniakiem? Hobby jest zawsze potężną porcją inspiracji prezentowych - w ten sposób poszukać perfekcyjnego podarunku. Może to być idealny prezent dla baristów!

dzień baristy

Rysunek baristy - stwórz pamiątkę na zawsze!

Gdy pomysłów brak, z pomocą przychodzę ja i ta strona, która sprawdza się nie tylko na urodziny. Prezenty baristyczne to moja specjalność. Zamawiając u mnie dostaniesz oryginalny prezent w postaci karykatury, albo postaw na portret baristy. Tego typu prace sprawdzają się na każdą okazję i zawsze sprawiają szczery uśmiech każdego obdarowanego. Tworzone przeze mnie obrazy, stają się wyjątkowym dodatkiem dekoracyjnym w mieszkaniach i ozdabiają ściany szczęśliwych ich nowych właścicieli lub też mogą być ułożone na biurku. Zdecyduj się na doskonały prezent dla baristy!

Odszukaj prezent związany z baritą!

Do stworzenia karykatury baristy wymagane jest idealne zdjęcie. Wyraźne, prezentujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i widoczna będzie cała twarz. Na karykaturze mogę zawrzeć atrybuty, dodatkowe rzeczy, szczególne ubranie powiązane ze specyfikacją danego zawodu. Bez problemu wykonam wymyślone tło, czy też umieszczę wybrany przez Ciebie napis i tak razem stworzymy wyjątkowy prezent!

Chcesz złożyć zamówienie?

Szukasz prezentu? Zakup karykatury to prosta sprawa! Napisz do mnie maila lub postaw na kontakt przez messengera, bądź przez telefon. Z przyjemnością odpowiem na każde Twoje pytanie!