Prezent dla bibliotekarza

Po raz kolejny stajesz przed niemałym dylematem dotyczącym wyboru perfekcyjnego prezentu? Nadchodzące imieniny, urodziny lub całkowicie inna okazja, wymaga od Ciebie kupienia niewielkiego upominku, bądź i droższego prezentu? Sprawdź jak mogę Cię wyręczyć, przez zaproponowanie prezentu, który jest z całą pewnością czymś niepowtarzalnym!

Karykatura bibliotekarza

Mimo iż data urodzin bliskich jest nam dobrze znana, to przeważnie interesujemy się prezentem na ostatnią chwilę. Wyszukanie odpowiedniego prezentu, jest bardzo skomplikowane, szczególnie gdy, bibliotekarz nie jest nam aż tak dobrze znany. Poszukać pomocy zawsze możesz u kogoś bliskiego, kogoś z rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze się sprawdza.

Lista uniwersalnych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Zaczynając od niechcianych skarpetek i innej części garderoby, bielizny, po biżuterie, voucher, bon itp. Decydowanie się na praktyczne prezenty z pewnością nie będzie złym pomysłem - w końcu nie kupisz czegoś, co nigdy użyte, tylko rzecz, która prędzej, czy później będzie przydatna solenizantowi. Możesz zawsze zaimponować bibliotekarzowi i pokazać, że do szukania prezentu włożyłeś serce i dołożyłeś wszelkich starań, aby ten był idealnie dopasowany. Namawiam do lepszych poszukiwań i przynajmniej postaraniu się znaleźć coś, co zaskoczy solenizanta.

prezent dla bibliotekarza
urodziny bibliotekarza

Prezent na dzień bibliotekarza

Oprócz jednej z najbardziej typowych okazji - urodzin, niektórzy mają w zwyczaju celebrować dzień bibliotekarza. Jeśli Was to nie dotyczy, bo przecież nie każdy musi wiedzieć jaki to jest dzień i nie każdy go obchodzi, to zawsze możesz zrobić tak bibliotekarzowi świetną niespodziankę. Czasem wystarczy drobny gest, a zostawisz tak po sobie świetne wrażenie.

Tu ciekawą inspiracją prezentową może być właśnie prezent związany z pracą bibliotekarza. Raczej bez problemu znajdziesz powiązane upominki, gadżety bibliotekarskie, może coś co przyda się podczas pracy, albo pozwoli po niej odprężyć się. Internet jest pełny ciekawych pomysłów, którymi warto się zainspirować!

Wybierz prezent na urodziny bibliotekarza

Przedmioty personalizowane zawsze wyglądają najbardziej okazale i to na każdą okazję. Kupując taki, pokażesz bibliotekarzowi, że nie był to zakup na ostatnią chwilę. Oczywiście prezent dopasowany do bibliotekarza, będzie szczególną pamiątką. Wśród najchętniej wybieranych prezentów personalizowanych należy praktycznie wszystko na czym można zamieścić grawer. Można znaleźć tak różnego rodzaju akcesoria takie jak wyposażenie domu, szklanki, ubrania, drobniejsze akcesoria oraz inne przedmioty codziennego użytku, które mają możliwość zamieszczenia napisu lub graweru.

Prezentem idealnie dopasowanym dla danej osoby, będzie też coś związanego z zainteresowaniami. Wiesz czy bibliotekarz zajmuje się czymś ciekawym poza pracą? Kierując się tym właśnie, zrobisz zdecydowanie świetny prezent dla bibliotekarza. Zbiera znaczki, kocha wycieczki górskie, jeździ konno, jest kinomaniakiem? Hobby zawsze będzie potężną porcją inspiracji prezentowych - warto i tu poszukać perfekcyjnego podarunku. Na pewno będzie to idealny prezent dla bibliotekarzy!

dzień bibliotekarza

Rysunek bibliotekarza - stwórz pamiątkę na lata!

Cierpisz na brak pomysłów - z pomocą przychodzę ja i moja strona, która sprawdza się nie tylko na urodziny. Prezenty bibliotekarskie również tworzę. Składając zamówienie otrzymasz nieszablonowy prezent w postaci karykatury, lub postaw na portret bibliotekarza. Rysowane prace sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze powodują wielki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Wykonane karykatury i portrety, stają się trafionym dodatkiem dekoracyjnym w mieszkaniach i zdobią ściany zadowolonych ich nowych właścicieli, czy też zostają postawione na biurku. Zdecyduj się na doskonały prezent dla bibliotekarza!

Kup coś związanego z bibliotekarzem!

Do wykonania karykatury bibliotekarza wymagane jest idealne zdjęcie. Wyraźne, przedstawiające rysowaną osobę “w dobrym świetle” i widoczna będzie cała twarz. Na karykaturze mogę zawrzeć atrybuty, dodatki, konkretne części garderoby związane ze specyfikacją danego zawodu. Dołączyć mogę wymyślone tło, czy specjalny napis i tak razem stworzymy wyjątkowy prezent!

Zamów prezent!

Szukasz prezentu? Otrzymanie gotowej karykatury to prosta sprawa! Napisz email lub postaw na kontakt przez messengera, bądź telefonicznie. Z przyjemnością odpowiem na każde Twoje pytanie!