Prezent dla detektywa

Ponownie stajesz przed niemałym wyzwaniem, który dotyczy zakupu idealnego prezentu? Nadchodzące imieniny, urodziny lub całkowicie inna okazja, zmusza Cię do kupienia niewielkiego upominku, bądź i bardziej wygórowanego prezentu? Zobacz jak mogę Cię wyręczyć, oferując podarunek, który stanie się na pewno czymś niepowtarzalnym!

Karykatura detektywa

Urodziny ma się tylko raz w roku, jednak pomysły na prezent kiedyś się kończą. Odnalezienie odpowiedniego prezentu, może stać się bardzo trudne, szczególnie gdy, detektyw nie jest nam aż tak dobrze znany. W takiej sytuacji można skonsultować się u bliższej osoby, kogoś z rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze się sprawdza.

Lista uniwersalnych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Począwszy od niechcianych skarpet i innych elementów garderoby, bielizny, po biżuterie, voucher, bon itp. Stawianie na praktyczne prezenty na pewno nie będzie złym pomysłem – przecież nie kupisz czegoś, co najprawdopodobniej, nie zostanie rzucone w kąt i zapomniane, tylko rzecz, która prędzej, czy później przyda się tej drugiej osobie. Możesz zawsze zaimponować detektywowi i pokazać, że do szukania prezentu porządnie się przyłożyłeś i dołożyłeś wszelkich starań, aby ten był idealnie dopasowany. Namawiam do głębszych poszukiwań i spróbowaniu znaleźć coś, co zaskoczy solenizanta.

prezent dla detektywa
urodziny detektywa

Dzień detektywa – zaskocz wyjątkowym prezentem

Poza tym szczególnym dniem, jakim są urodziny, niektórzy lubią świętować dzień detektywa. Jeżeli nawet tak nie jest, bo tego typu dni, nie dla każdego są istotne i nie są popularne, to nic nie przeszkadza, abyś zrobił i tak detektywowi bardzo miłą niespodziankę. Czasem wystarczy drobny gest, a zostawisz tak po sobie pozytywne wrażenie.

Tu ciekawą inspiracją prezentową może być właśnie prezent powiązany z pracą detektywa. Powinieneś z łatwością wyszukać odpowiednie prezenty, gadżety detektywistyczne, może coś co przyda się na co dzień w pracy lub pozwoli po niej wypocząć. Online znajdziesz wiele świetnych pomysłów, którymi warto się zainspirować!

Wybierz prezent na urodziny detektywa

Prezenty personalizowane zawsze sprawdzają się najbardziej okazale, niezależnie od okoliczności. Wybierając taki, pokażesz detektywowi, że włożyłeś dużo serca podczas wybierania prezentu, niż zapewne większość innych osób. Zresztą prezent dostosowany do detektywa, będzie szczególną pamiątką. Do najchętniej wybieranych prezentów personalizowanych należy dosłownie wszystko co posiada grawer. Znajdziesz tu różnego rodzaju akcesoria jak wyposażenie domu, kubki, ubrania, drobniejsze akcesoria i inne przedmioty, których używa się na co dzień, które mają możliwość zamieszczenia napisu lub graweru.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym do konkretnej osoby, będzie też coś związanego z zainteresowaniami. Wiesz czy detektyw robi coś ciekawego poza pracą? Kierując się tym właśnie, wymyślisz zdecydowanie świetny prezent dla detektywa. Uwielbia jeździć na rowerze, coś kolekcjonuje, uwielbia podróże, zwierzęta, gry komputerowe? Hobby zawsze będzie ogromną dawką inspiracji prezentowych – w ten sposób poszukać perfekcyjnego upominku. Na pewno będzie to idealny prezent dla detektywów!

dzień detektywa

Rysunek detektywa – zrób pamiątkę na lata!

Cierpisz na niedobór pomysłów – chętnie udzielę pomocy ja i moja strona, która będzie odpowiedzią nie tylko na urodziny. Prezenty detektywistyczne są moją specjalnością. Składając zamówienie otrzymasz nieszablonowy prezent w postaci karykatury, albo postaw na portret detektywa. Rysowane prace sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze powodują wielki uśmiech każdego obdarowanego. Tworzone przeze mnie obrazy, stają się trafionym dodatkiem dekoracyjnym w przestrzeniach domowych i upiększają ściany szczęśliwych ich nowych właścicieli, czy też mogą być postawione na biurku. Wybierz doskonały prezent dla detektywa!

Najbardziej trafiony prezent będzie związany z detektywem!

Do narysowania karykatury detektywa wymagane jest bardzo dobre zdjęcie. Wyraźne, takie, na którym rysowana przeze mnie osoba będzie ładnie wyglądać i będzie widoczna jej twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatki, konkretne części garderoby związane ze specyfikacją konkretnego zawodu. Pracę może upiększyć wymyślone tło, czy specjalny napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Chcesz złożyć zamówienie?

Szukasz prezentu? Otrzymanie gotowej karykatury to nie jest nic skomplikowanego! Napisz email albo skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź telefonicznie. Szybko odpowiem na każde Twoje pytanie!