Prezent dla dyrektora

Znowu stajesz przed ogromnym wyzwaniem, który dotyczy wyboru perfekcyjnego prezentu? Zbliżające się imieniny, urodziny lub całkowicie inna okazja, wymaga od Ciebie zamówienia drobnego upominku, bądź i bardziej wygórowanego prezentu? Sprawdź jak mogę Cię wyręczyć, oferując elegancki prezent, który jest na pewno czymś niepowtarzalnym!

Karykatura dyrektora - wybieramy prezent na urodziny

Mimo iż urodziny zawsze wypadają na tą samą datę, to przeważnie interesujemy się prezentem na ostatnią chwilę. Wyszukanie odpowiedniego prezentu, jest bardzo trudne, zwłaszcza gdy, dyrektor nie jest osobą, którą znamy od A do Z. Poszukać pomocy zawsze możesz u bliższej osoby, kogoś z rodziny solenizanta, chociaż to też nie zawsze ma dobry skutek.

Lista typowych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Zaczynając od najbardziej znanych skarpet i innej części garderoby, bielizny, po dekoracje domowe, bony zakupowe, vouchery itp. Decydowanie się na praktyczne prezenty na pewno nie jest złym pomysłem - w końcu nie wybierzesz czegoś, co najprawdopodobniej, nie będzie rzucone w kąt i zapomniane, tylko rzecz, która kiedyś na pewno będzie przydatna solenizantowi. Możesz zawsze zaimponować dyrektorowi i pokazać, że do zakupu prezentu włożyłeś serce i dołożyłeś wszelkich starań, by ten był idealnie dopasowany. Namawiam do głębszych poszukiwań i spróbowaniu wyszukać coś, co zaskoczy solenizanta.

karykatura dla szefa

Postaw na prezent personalizowany

Prezenty personalizowane zawsze sprawdzają się najbardziej okazale i to na każdą okazję. Wybierając taki, pokażesz dyrektorowi, że nie był to zakup na ostatni moment. Zresztą spersonalizowany prezent dostosowany do dyrektora, powinien stać się wyjątkową pamiątką. Wśród najczęściej wybieranych prezentów personalizowanych można zaliczyć chyba wszystko z grawerem. Znajdziesz tu przeróżne akcesoria jak wyposażenie do domu, szklanki, ubrania, poduszki i wiele innych przedmiotów codziennego użytku, na których możesz umieścić dowolny napis, albo grawer.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym dla konkretnej osoby, będzie także coś powiązanego z zainteresowaniami. Wiesz czy dyrektor robi coś interesującego poza pracą? Kierując się tym właśnie, stworzysz na pewno świetny prezent dla dyrektora. Uwielbia jeździć na rowerze, jest kolekcjonerem, uwielbia podróże, zwierzęta, gry komputerowe? Hobby zawsze staje się bardzo dużą porcją inspiracji prezentowych - w ten sposób poszukać perfekcyjnego upominku. Może to być idealny prezent dla dyrektorów!

dzień dyrektora
urodziny dyrektora

Prezent na dzień dyrektora

Oprócz jednej z bardziej oczywistych okazji - urodzin, niektórzy lubią obchodzić dzień dyrektora. Jeżeli nawet tak nie jest, bo tego rodzaju dni, nie zawsze są czymś ważnym i nie są nagłaśniane, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił i tak dyrektorowi świetną niespodziankę. Czasem wystarczy drobnostka, a zostawisz tak po sobie pozytywne wrażenie.

Tu ciekawą inspiracją prezentową z pewnością stanie się właśnie oryginalny prezent związany z pracą dyrektora. Powinieneś z łatwością znaleźć powiązane prezenty, gadżety dyrektorskie, może cokolwiek co przyda się w pracy, albo pozwoli po niej wypocząć.  Oryginalny pomysł na praktyczny prezent? A może trafionym upominkiem na urodziny szefa będzie diamentowy zestaw do whisky, drewniana podstawka pod alkohol i oczywiście eleganckie pudełko. Dystyngowany upominek jak prezent dla szefa będzie dobrą opcją! Internet jest pełny świetnych pomysłów, którymi warto się podeprzeć!

Karykatura dla dyrektora - zaskocz najbliższych!

Jaki kupić dla szefa prezent? Oryginalne pomysły na wyjątkowy prezent to moja specjalność! Cierpisz na niedobór pomysłów - chętnie pomogę ja i moja strona, która sprawdza się nie tylko na urodziny. Śmieszny prezent dla szefa odchodzącego na emeryturę? Prezenty dyrektorskie również wykonuje. Składając zamówienie otrzymasz zabawny prezent jakim jest karykatura albo portret dyrektora. Tego typu prace sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze powodują wielki uśmiech na twarzy drugiej osoby. Wykonane karykatury i portrety, stają się wyjątkowym dodatkiem dekoracyjnym w mieszkaniach i ozdabiają ściany zadowolonych ich nowych właścicieli, czy też mogą być ułożone na biurku. Korzystając z mojej strony zaskoczysz swojego dyrektora oryginalnym prezentem. Postaw na dobry prezent ode mnie i eleganckie opakowanie, a sprawisz  bliskiemu miłą niespodziankę. Spraw swojemu przełożonemu nieszablonowy prezent!

Najlepszy prezent będzie związany z dyrektorem!

Do narysowania karykatury dyrektora będzie potrzebne odpowiednie zdjęcie. Wyraźne, obrazujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i widoczna będzie cała twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatkowe rzeczy, szczególne ubranie powiązane ze specyfikacją konkretnego zawodu. Bez problemu wykonam ciekawe tło, czy też dodam dedykowany napis i tak wspólnie stworzymy niepowtarzalny prezent!

Jak zamówić?

Szukasz prezentu? Otrzymanie gotowej karykatury to nic trudnego! Napisz do mnie maila albo skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź przez telefon. Szybko odpowiem na wszystkie pytania!