Prezent dla korepetytora

Po raz kolejny mierzysz się z sporym wyzwaniem dotyczącym zakupu idealnego prezentu? Zbliżające się urodziny, imieniny, czy też zupełnie inna okazja, zmusza Cię do wybrania choćby małego upominku, bądź i bardziej okazałego prezentu? Zobacz jak mogę Cię wyręczyć, przez wykonanie podarunku, który będzie z całą pewnością czymś wyjątkowym!

Karykatura korepetytora

Mimo iż data urodzin przyjaciół jest nam świetnie znana, to najczęściej interesujemy się prezentem na ostatni moment. Odnalezienie odpowiedniego prezentu, może być bardzo skomplikowane, szczególnie gdy, korepetytor nie jest osobą, którą znamy od A do Z. Zaczerpnąć rady zawsze możesz u bliższej osoby, członka rodziny solenizanta, chociaż to też nie zawsze ma dobry skutek.

Lista uniwersalnych prezentów urodzinowych jest bardzo długa. Począwszy od niechlubnych skarpetek i innych elementów garderoby, bielizny, po biżuterie, voucher, bon itp. Decydowanie się na praktyczne prezenty na pewno nie jest złym pomysłem – przecież nie kupisz czegoś, co najprawdopodobniej, nie będzie rzucone w kąt i oddane w niepamięć, tylko rzecz, która kiedyś na pewno będzie przydatna tej drugiej osobie. Możesz zawsze zaimponować korepetytorowi i pokazać, że do szukania prezentu włożyłeś serce i postarałeś się o to, by ten był idealnie dopasowany. Zachęcam do głębszych poszukiwań i spróbowaniu odnaleźć coś, co ucieszy solenizanta.

prezent dla korepetytora
urodziny korepetytora

Prezent z okazji dnia korepetytora

Poza najbardziej oczywistą okolicznością jaką są urodziny, niektórzy mogą obchodzić dzień korepetytora. Jeśli Ciebie to nie dotyczy, bo przecież nie każdy musi wiedzieć, który to jest dzień i nie wszyscy go celebrują, to zawsze możesz zrobić tak korepetytorowi bardzo miłą niespodziankę. Już drobnostka sprawi, że zostawisz tak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Tu ciekawą inspiracją prezentową z pewnością stanie się właśnie prezent powiązany z pracą korepetytora. Powinieneś z łatwością znaleźć tematyczne prezenty, gadżety korepetytorskie, może coś co przyda się na co dzień w pracy, albo pozwoli się po niej zrelaksować. Online znajdziesz masę ciekawych pomysłów, którymi warto się zainspirować!

Urodziny korepetytora – co kupić na prezent?

Prezenty personalizowane zawsze prezentują się najlepiej i to na każdą okazję. Zamawiając taki, pokażesz korepetytorowi, że nie był to leniwy zakup. Oczywiście prezent dopasowany do korepetytora, powinien stać się wyjątkową pamiątką. Do najczęściej wybieranych prezentów personalizowanych można zaliczyć dosłownie wszystko na czym można zamieścić grawer. Dostępne są przeróżne akcesoria w tym wyposażenie do domu, szklanki, ubrania, drobniejsze akcesoria oraz wiele innych przedmiotów codziennego użytku, na których możesz umieścić dowolny napis, czy też grawer.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym do konkretnej osoby, będzie także wszystko co związane z zainteresowaniami. Może korepetytor zajmuje się czymś ciekawym poza pracą? Kierując się takimi rzeczami właśnie, wymyślisz zdecydowanie świetny prezent dla korepetytora. Uwielbia jeździć rowerem, jest kolekcjonerem, uwielbia podróże, zwierzęta, gry komputerowe? Hobby jest zawsze bardzo dużą porcją inspiracji prezentowych – w ten sposób poszukać perfekcyjnego podarunku. Może to być trafiony prezent dla korepetytorów!

dzień korepetytora

Rysunek korepetytora – podaruj pamiątkę na zawsze!

Cierpisz na niedobór pomysłów – z odsieczą przychodzę ja i ta strona, która sprawdza się nie tylko na urodziny. Prezenty korepetytorskie to moja specjalność. Zamawiając u mnie dostaniesz nieszablonowy prezent w postaci karykatury, lub wybierz portret korepetytora. Tego typu dzieła sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze powodują szczery uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Wykonane przeze mnie obrazy, mogą stać się świetnym dodatkiem dekoracyjnym w domach i ozdabiają ściany szczęśliwych ich posiadaczy lub też mogą być postawione na biurku. Wybierz doskonały prezent dla korepetytora!

Kup coś związanego z korepetytorem!

Do narysowania karykatury korepetytora będzie potrzebne idealne zdjęcie. Wyraźne, prezentujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i będzie widoczna jej twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatki, ubrania związane ze specyfikacją konkretnego zawodu. Pracę może upiększyć ciekawe tło, czy też umieszczę dedykowany napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Jak zamówić?

Szukasz prezentu? Otrzymanie gotowej karykatury to nic trudnego! Napisz email lub skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź telefonicznie. Szybko odpowiem na wszystkie pytania!