Prezent dla podróżnika

Po raz kolejny mierzysz się z ogromnym dylematem dotyczącym wyboru idealnego prezentu? Zbliżające się urodziny, imieniny lub całkowicie inna okazja, zmusza Cię do kupienia niewielkiego upominku, bądź i konkretniejszego prezentu? Sprawdź jak mogę Cię wyręczyć, przez zaproponowanie podarunku, który będzie z całą pewnością czymś niepowtarzalnym!

Karykatura podróżnika

Urodziny obchodzi się tylko raz do roku, jednak pomysły prezentowe kiedyś się kończą. Znalezienie idealnego prezentu, może być bardzo problematyczne, szczególnie gdy, podróżnik nie jest osobą, którą znamy od A do Z. Poszukać pomocy zawsze możesz u kogoś bliskiego, kogoś z rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze ma dobry skutek.

Lista typowych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Począwszy od najbardziej znanych skarpet i innych elementów garderoby, bielizny, po biżuterie, bony zakupowe, vouchery itp. Decydowanie się na praktyczne prezenty na pewno nie będzie złym pomysłem – w końcu nie wybierzesz czegoś, co nie będzie ani raz użyte, tylko rzecz, która prędzej, czy później będzie przydatna solenizantowi. Możesz zawsze zaimponować podróżnikowi i pokazać, że do szukania prezentu porządnie się przyłożyłeś i dołożyłeś wszelkich starań, aby ten był świetnie dopasowany. Namawiam do solidnych poszukiwań i przynajmniej postaraniu się znaleźć coś, co zadowoli solenizanta.

prezent dla podróżnika
urodziny podróżnika

Dzień podróżnika – prezent tematyczny

Oprócz jednej z najbardziej typowych okazji – urodzin, niektórzy mają w zwyczaju celebrować dzień podróżnika. Jeżeli Was to nie dotyczy, bo przecież nie każdy musi wiedzieć, który to jest dzień i nie każdy go obchodzi, to nic nie przeszkadza, abyś zrobił i tak podróżnikowi przyjemną niespodziankę. Już drobnostka sprawi, że zostawisz tak po sobie pozytywne wrażenie.

Interesującą inspiracją prezentową z pewnością stanie się właśnie prezent związany z pracą podróżnika. Raczej bez problemu znajdziesz odpowiednie upominki, gadżety podróżnicze, może coś co przyda się na co dzień w pracy, albo pozwoli po niej odprężyć się. Internet jest pełen świetnych pomysłów, którymi warto się zainspirować!

Urodziny podróżnika – co wybrać na prezent?

Prezenty personalizowane zawsze prezentują się najlepiej i to na każdą okazję. Zamawiając taki, pokażesz podróżnikowi, że nie był to zakup na ostatni moment. Oczywiście prezent dopasowany do podróżnika, będzie idealną pamiątką. Do najbardziej popularnych prezentów personalizowanych należy dosłownie wszystko z grawerem. Można znaleźć tak wszelakie akcesoria takie jak wyposażenie do domu, szklanki, ubrania, drobniejsze akcesoria i inne przedmioty codziennego użytku, na których można umieścić wybrany napis, czy też grawer.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym dla danej osoby, będzie także wszystko co związane z zainteresowaniami. Wiesz czy podróżnik robi coś ciekawego poza pracą? Idąc tytm tropem, wymyślisz z całą pewnością świetny prezent dla podróżnika. Uwielbia jeździć na rowerze, coś kolekcjonuje, uwielbia podróże, zwierzęta, gry komputerowe? Hobby zawsze będzie ogromną porcją inspiracji prezentowych – w ten sposób poszukać perfekcyjnego upominku. Z pewnością będzie to trafiony prezent dla podróżników!

dzień podróżnika

Rysunek podróżnika – wpraw w osłupienie najbliższych!

Gdy pomysłów brak, z odsieczą przychodzę ja i ta strona, która będzie odpowiedzią nie tylko na urodziny. Prezenty podróżnicze to moja specjalność. Składając zamówienie dostaniesz nieszablonowy prezent w postaci karykatury, albo wybierz portret podróżnika. Rysowane prace sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze powodują wielki uśmiech na twarzy drugiej osoby. Wykonane przeze mnie obrazy, stają się trafionym dodatkiem dekoracyjnym w domach i zdobią ściany szczęśliwych ich nowych właścicieli, czy też zostają ułożone na biurku. Zdecyduj się na doskonały prezent dla podróżnika!

Najbardziej trafiony prezent będzie związany z podróżnikiem!

Do wykonania karykatury podróżnika wymagane jest bardzo dobre zdjęcie. Wyraźne, takie, na którym rysowana przeze mnie osoba będzie dobrze się prezentować i będzie widoczna jej twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatki, konkretne części garderoby powiązane ze specyfikacją danego zawodu. Bez problemu wykonam wymyślone tło, czy specjalny napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Jak zamówić?

Szukasz prezentu? Zamówienie karykatury to nie jest nic skomplikowanego! Napisz email lub skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź przez telefon. Szybko odpowiem na wszystkie pytania!