Prezent dla pracownika

Ponownie stajesz przed sporym dylematem dotyczącym zakupu idealnego prezentu? Zbliżające się urodziny, imieniny, czy też zupełnie inna okazja, zmusza Cię do wybrania niewielkiego upominku, bądź i konkretniejszego prezentu? Sprawdź jak mogę Ci w tym pomóc, przez zaproponowanie podarunku, który będzie z całą pewnością czymś oryginalnym!

Urodziny pracownika – co kupić na prezent?

Urodziny ma się tylko raz w roku, jednak pomysły prezentowe mogą się przecież kiedyś skończyć. Odnalezienie idealnego prezentu, może stać się bardzo trudne, zwłaszcza gdy, pracownik nie jest osobą, którą znamy bardzo dobrze. Poszukać pomocy zawsze możesz u kogoś bliskiego, kogoś z rodziny solenizanta, chociaż to też nie zawsze się sprawdza.

Lista typowych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Począwszy od niechcianych skarpet i innej części garderoby, bielizny, po biżuterie, bony zakupowe, vouchery itp. Stawianie na praktyczne prezenty z pewnością nie będzie złym pomysłem – w końcu nie podarujesz czegoś, co nie będzie ani raz użyte, tylko rzecz, która kiedyś na pewno przyda się solenizantowi. Możesz zawsze zaimponować pracownikowi i pokazać, że do szukania prezentu włożyłeś serce i postarałeś się o to, by ten był idealnie dopasowany. Namawiam do lepszych poszukiwań i przynajmniej postaraniu się znaleźć coś, co zadowoli solenizanta.

prezent dla pracownika
urodziny pracownika

Prezent z okazji dnia pracownika

Poza najbardziej oczywistą okolicznością jaką są urodziny, niektórzy mogą obchodzić dzień pracownika. Jeżeli Was to nie dotyczy, bo przecież nie każdy musi wiedzieć, który to jest dzień i nie każdy go obchodzi, to zawsze możesz zrobić tak pracownikowi świetną niespodziankę. Już mała rzecz sprawi, że zostawisz tak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Zaskakującą inspiracją prezentową może być właśnie prezent powiązany z pracą pracownika. Powinieneś bez problemu znaleźć pasujące upominki, gadżety dla pracowników, może cokolwiek co przyda się na co dzień w pracy lub pozwoli się po niej zrelaksować. Internet jest pełen ciekawych pomysłów, którymi warto się zainspirować!

Wybierz prezent personalizowany

Prezenty personalizowane zawsze prezentują się najlepiej, niezależnie od okazji. Kupując taki, pokażesz pracownikowi, że nie był to leniwy zakup. Oczywiście prezent dostosowany do pracownika, stanie się szczególną pamiątką. Wśród najbardziej popularnych prezentów personalizowanych należy praktycznie wszystko na czym można zamieścić grawer. Dostępne są przeróżne akcesoria takie jak wyposażenie do domu, szklanki, ubrania, poduszki oraz inne przedmioty, których używa się na co dzień, które mają opcje zamieszczenia napisu lub graweru.

Prezentem idealnie dopasowanym dla danej osoby, będzie też wszystko co związane z jej hobby. Może pracownik zajmuje się czymś ciekawym po pracy? Kierując się tym właśnie, zrobisz na pewno świetny prezent dla pracownika. Uwielbia jeździć na rowerze, coś kolekcjonuje, uwielbia podróże, zwierzęta, gry komputerowe? Hobby zawsze staje się solidną dawką inspiracji prezentowych – tak można poszukać perfekcyjnego podarunku. Z pewnością będzie to trafiony prezent dla pracowników!

dzień pracownika

Karykatura pracownika – zaskocz swoich bliskich!

Gdy pomysłów brak, chętnie pomogę ja i moja strona, która będzie odpowiedzią nie tylko na urodziny. Prezenty dla pracowników są moją specjalnością. Składając zamówienie otrzymasz nieszablonowy prezent jakim jest karykatura lub też i portret pracownika. Takie dzieła sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze powodują szczery uśmiech każdego obdarowanego. Wykonane karykatury i portrety, stają się trafionym dodatkiem dekoracyjnym w domach i zdobią ściany zadowolonych ich posiadaczy, czy też zostają ułożone na biurku. Postaw na doskonały prezent dla pracownika!

Najlepszy prezent będzie powiązany z pracownikiem!

Do narysowania karykatury pracownika najważniejsze jest odpowiednie zdjęcie. Wyraźne, obrazujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i widoczna będzie cała twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatkowe rzeczy, szczególne ubranie powiązane ze specyfikacją konkretnego zawodu. Bez problemu wykonam ciekawe tło, czy też umieszczę wybrany przez Ciebie napis i tak razem stworzymy wyjątkowy prezent!

Chcesz złożyć zamówienie?

Szukasz prezentu? Zamówienie karykatury to nic trudnego! Napisz email albo skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź telefonicznie. Szybko odpowiem na wszystkie pytania!