Prezent dla projektanta

Po raz kolejny mierzysz się z trudnym dylematem dotyczącym wyboru perfekcyjnego prezentu? Nadchodzące urodziny, imieniny lub całkowicie inna okazja, wymaga od Ciebie zamówienia drobnego upominku, bądź i droższego prezentu? Przekonaj się jak mogę Ci w tym pomóc, przez zaproponowanie prezentu, który jest na pewno czymś niepowtarzalnym!

Wybieramy prezent na urodziny projektanta

Mimo iż urodziny to święto cykliczne, to przeważnie prezent zamawiany na ostatni moment. Znalezienie odpowiedniego prezentu, jest bardzo skomplikowane, zwłaszcza gdy, projektant nie jest osobą, którą znamy bardzo dobrze. Zaczerpnąć rady zawsze możesz u bliższej osoby, członka rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze się sprawdza.

Wybór typowych uniwersalnych prezentów na urodziny jest ogromny. Zaczynając od niechcianych skarpet oraz innej części garderoby, bielizny, po figurki, voucher, bon itp. Stawianie na praktyczne prezenty na pewno nie będzie złym pomysłem – w końcu nie wybierzesz czegoś, co najprawdopodobniej, nie będzie rzucone w kąt i oddane w niepamięć, tylko rzecz, która kiedyś na pewno przyda się solenizantowi. Możesz zawsze zaimponować projektantowi i pokazać, że do szukania prezentu porządnie się przyłożyłeś i postarałeś się o to, by ten nie był kolejnym niepotrzebnym prezentem. Zachęcam do lepszych poszukiwań i przynajmniej postaraniu się wyszukać coś, co ucieszy solenizanta.

prezent dla projektanta
urodziny projektanta

Prezent na dzień projektanta

Poza najbardziej oczywistą okolicznością jaką są urodziny, niektórzy mają w zwyczaju świętować dzień projektanta. Jeżeli nawet tak nie jest, bo przecież nie każdy zna te daty i nie wszyscy go celebrują, to nic nie przeszkadza, abyś zrobił i tak projektantowi świetną niespodziankę. Czasem wystarczy drobny gest, a zostawisz tak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Tu ciekawą inspiracją prezentową z pewnością stanie się właśnie prezent związany z pracą projektanta. Powinieneś z łatwością znaleźć tematyczne prezenty, gadżety projektanckie, może cokolwiek co przyda się w pracy lub pozwoli się po niej zrelaksować. Online znajdziesz wiele ciekawych pomysłów, którymi możesz się zainspirować!

Postaw na prezent personalizowany

Prezenty personalizowane zawsze sprawdzają się najbardziej okazale, niezależnie od okazji. Kupując taki, pokażesz projektantowi, że nie był to zakup na ostatni moment. Zresztą prezent dopasowany do projektanta, stanie się wyjątkową pamiątką. Wśród najchętniej wybieranych prezentów personalizowanych można zaliczyć praktycznie wszystko z grawerem. Znajdziesz tu przeróżne akcesoria jak wyposażenie domu, kubki, ubrania, poduszki i inne przedmioty codziennego użytku, na których możesz umieścić dowolny napis, czy też grawer.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym dla konkretnej osoby, będzie również coś powiązanego z zainteresowaniami. Może projektant robi coś interesującego po pracy? Idąc tytm tropem, wymyślisz na pewno świetny prezent dla projektanta. Uwielbia jeździć na rowerze, coś kolekcjonuje, uwielbia podróże, zwierzęta, gry komputerowe? Hobby jest zawsze potężną dawką inspiracji prezentowych – w ten sposób poszukać perfekcyjnego podarunku. Może to być doskonały prezent dla projektantów!

dzień projektanta

Karykatura projektanta – stwórz pamiątkę na lata!

Gdy pomysłów brak, chętnie udzielę pomocy ja i moja strona, która sprawdza się nie tylko na urodziny. Prezenty projektanckie nie są mi straszne. Składając zamówienie otrzymasz oryginalny prezent jakim jest karykatura lub też i portret projektanta. Tego typu prace sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze sprawiają szczery uśmiech na twarzy drugiej osoby. Wykonane karykatury i portrety, mogą stać się trafionym dodatkiem dekoracyjnym w domach i zdobią ściany szczęśliwych ich posiadaczy lub też mogą być postawione na biurku. Zainwestuj w doskonały prezent dla projektanta!

Odszukaj prezent związany z projeketantem!

Do stworzenia karykatury projektanta najważniejsze jest bardzo dobre zdjęcie. Wyraźne, takie, na którym rysowana przeze mnie osoba będzie dobrze się prezentować i będzie widoczna jej twarz. Na karykaturze mogę zawrzeć atrybuty, dodatkowe rzeczy, szczególne ubranie związane ze specyfikacją konkretnego zawodu. Pracę może upiększyć wymyślone tło, czy specjalny napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Chcesz złożyć zamówienie?

Szukasz prezentu? Zakup karykatury to prosta sprawa! Napisz do mnie maila lub skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź telefonicznie. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania!