Prezent dla projektanta

Po raz kolejny stajesz przed niemałym wyzwaniem dotyczącym zakupu perfekcyjnego prezentu? Zbliżające się imieniny, urodziny lub zupełnie inna okazja, zmusza Cię do zamówienia drobnego upominku, bądź i konkretniejszego prezentu? Sprawdź jak mogę Cię wyręczyć, oferując prezent, który będzie na pewno czymś oryginalnym!

Karykatura projektanta

Urodziny obchodzi się jedynie raz do roku, jednak pomysły na prezent mogą się niestety kiedyś skończyć. Znalezienie idealnego prezentu, może stać się bardzo skomplikowane, zwłaszcza gdy, projektant nie jest nam aż tak dobrze znany. Poszukać pomocy zawsze możesz u kogoś bliskiego, członka rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze ma dobry skutek.

Lista typowych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Zaczynając od niechlubnych skarpetek i innej części garderoby, bielizny, po biżuterie, voucher, bon itp. Stawianie na praktyczne prezenty na pewno nie będzie złym pomysłem – przecież nie wybierzesz czegoś, co nie będzie ani raz użyte, tylko rzecz, która prędzej, czy później przyda się tej drugiej osobie. Możesz zawsze zaimponować projektantowi i pokazać, że do poszukiwań prezentu włożyłeś serce i dołożyłeś wszelkich starań, by ten nie był kolejnym niepotrzebnym prezentem. Zachęcam do solidnych poszukiwań i przynajmniej postaraniu się znaleźć coś, co zaskoczy solenizanta.

prezent dla projektanta
urodziny projektanta

Dzień projektanta – prezent tematyczny

Poza najbardziej popularną okolicznością jaką są urodziny, niektórzy lubią świętować dzień projektanta. Jeżeli Was to nie dotyczy, bo przecież nie każdy musi wiedzieć jaki to jest dzień i nie każdy go obchodzi, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił i tak projektantowi bardzo miłą niespodziankę. Już mała rzecz sprawi, że zostawisz tak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Zaskakującą inspiracją prezentową może być właśnie prezent związany z pracą projektanta. Raczej bez problemu wyszukasz powiązane upominki, gadżety projektanckie, może cokolwiek co przyda się podczas pracy, albo pozwoli się po niej zrelaksować. Internet jest pełny świetnych pomysłów, którymi warto się podeprzeć!

Urodziny projektanta – co wybrać na prezent?

Prezenty personalizowane zawsze sprawdzają się najbardziej okazale i to na każdą okazję. Kupując taki, pokażesz projektantowi, że nie był to zakup na ostatni moment. Zresztą prezent dostosowany do projektanta, będzie perfekcyjną pamiątką. Do najczęściej wybieranych prezentów personalizowanych należy chyba wszystko z grawerem. Można znaleźć tak przeróżne akcesoria w tym wyposażenie domu, szklanki, ubrania, poduszki i wiele innych przedmiotów, których używa się na co dzień, które mają opcje umieszczenia napisu lub graweru.

Prezentem idealnie dopasowanym dla konkretnej osoby, będzie także coś powiązanego z jej hobby. Może projektant zajmuje się czymś ciekawym oprócz pracy? Idąc tytm tropem, wymyślisz na pewno świetny prezent dla projektanta. Kolekcjonuje znaczki, uwielbia wycieczki w góry, jeździ konno, jest kinomaniakiem? Hobby zawsze staje się solidną dawką inspiracji prezentowych – w ten sposób poszukać perfekcyjnego upominku. Może to być doskonały prezent dla projektantów!

dzień projektanta

Rysunek projektanta – podaruj pamiątkę na zawsze!

Gdy pomysłów brak, chętnie pomogę ja i ta strona, która będzie odpowiedzią nie tylko na urodziny. Prezenty projektanckie to moja specjalność. Zamawiając tu dostaniesz nieszablonowy prezent jakim jest karykatura albo portret projektanta. Takie prace sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze wywołują szczery uśmiech każdego obdarowanego. Wykonane karykatury i portrety, mogą stać się trafionym dodatkiem dekoracyjnym w domach i upiększają ściany zadowolonych ich posiadaczy lub też zostają ułożone na biurku. Zainwestuj w doskonały prezent dla projektanta!

Kup prezent związany z projeketantem!

Do narysowania karykatury projektanta będzie potrzebne idealne zdjęcie. Wyraźne, prezentujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i widoczna będzie cała twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatki, konkretne części garderoby związane z charakterystyką konkretnego zawodu. Bez problemu wykonam wymyślone tło, czy też dodam wybrany przez Ciebie napis i tak razem stworzymy wyjątkowy prezent!

Jak zamówić?

Szukasz prezentu? Otrzymanie gotowej karykatury to nie jest nic skomplikowanego! Napisz do mnie maila albo skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź telefonicznie. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!