Prezent dla redaktora

Po raz kolejny stajesz przed trudnym wyzwaniem dotyczącym zakupu idealnego prezentu? Zbliżające się urodziny, imieniny, czy też całkowicie inna okazja, zmusza Cię do kupienia niewielkiego upominku, bądź i droższego prezentu? Przekonaj się jak mogę Ci w tym pomóc, przez zaproponowanie prezentu, który będzie na pewno czymś oryginalnym!

Zamów prezent na urodziny redaktora

Urodziny obchodzi się wyłącznie raz w roku, jednak pomysły na prezent kiedyś się kończą. Odnalezienie idealnego prezentu, może stać się bardzo problematyczne, szczególnie gdy, redaktor nie jest nam aż tak dobrze znany. Zaczerpnąć rady zawsze możesz u bliższej osoby, członka rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze pomaga.

Lista typowych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Zaczynając od najbardziej znanych skarpetek oraz innych elementów garderoby, bielizny, po biżuterie, voucher, bon itp. Stawianie na praktyczne prezenty na pewno nie jest złym pomysłem – przecież nie wybierzesz czegoś, co nie będzie ani raz użyte, tylko rzecz, która prędzej, czy później będzie przydatna solenizantowi. Możesz zawsze zaimponować redaktorowi i pokazać, że do szukania prezentu porządnie się przyłożyłeś i postarałeś się o to, aby ten nie był kolejnym oklepanym prezentem. Namawiam do głębszych poszukiwań i spróbowaniu wyszukać coś, co ucieszy solenizanta.

prezent dla redaktora
urodziny redaktora

Prezent na dzień redaktora

Poza najbardziej oczywistą okolicznością jaką są urodziny, niektórzy mają w zwyczaju celebrować dzień redaktora. Jeżeli nawet tak nie jest, bo tego typu dni, nie zawsze są czymś ważnym i nie są popularne, to zawsze możesz zrobić tak redaktorowi przyjemną niespodziankę. Czasem wystarczy drobny gest, a zostawisz tak po sobie świetne wrażenie.

Zaskakującą inspiracją prezentową z pewnością stanie się właśnie prezent ściśle związany z pracą redaktora. Raczej bez problemu odnajdziesz powiązane prezenty, gadżety redaktorskie, może coś co przyda się w pracy, albo pozwoli po niej odprężyć się. Internet jest pełen świetnych pomysłów, którymi warto się podeprzeć!

Postaw na prezent personalizowany

Prezenty personalizowane zawsze prezentują się najlepiej, niezależnie od okazji. Zamawiając taki, pokażesz redaktorowi, że nie był to zakup na ostatnią chwilę. Oczywiście prezent dostosowany do redaktora, będzie wyjątkową pamiątką. Do najbardziej popularnych prezentów personalizowanych należy dosłownie wszystko z grawerem. Można znaleźć tak różnego rodzaju akcesoria w tym wyposażenie domu, kubki, ubrania, poduszki oraz wiele innych przedmiotów codziennego użytku, na których możesz umieścić wybrany napis, albo grawer.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym dla konkretnej osoby, będzie także coś związanego z jej hobby. Wiesz czy redaktor zajmuje się czymś ciekawym poza pracą? Idąc tytm tropem, stworzysz zdecydowanie świetny prezent dla redaktora. Zbiera znaczki, kocha wycieczki w góry, jeździ konno, jest kinomaniakiem? Hobby zawsze staje się potężną dawką inspiracji prezentowych – tak można poszukać perfekcyjnego upominku. Może to być trafiony prezent dla redaktorów!

dzień redaktora

Karykatura redaktora – wpraw w osłupienie swoich bliskich!

Cierpisz na niedobór pomysłów – z pomocą przychodzę ja i moja strona, która zaproponuje rozwiązanie nie tylko na urodziny. Prezenty redaktorskie to moja specjalność. Składając zamówienie otrzymasz oryginalny prezent w postaci karykatury, albo wybierz portret redaktora. Tego typu dzieła sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze wywołują wielki uśmiech każdego obdarowanego. Tworzone przeze mnie obrazy, będą wyjątkowym dodatkiem dekoracyjnym w przestrzeniach domowych i ozdabiają ściany szczęśliwych ich nowych właścicieli, czy też mogą być ułożone na biurku. Wybierz doskonały prezent dla redaktora!

Kup coś związanego z redaktorem!

Do stworzenia karykatury redaktora wymagane jest bardzo dobre zdjęcie. Wyraźne, pokazujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i widoczna będzie cała twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatkowe rzeczy, konkretne części garderoby związane ze specyfikacją wybranego zawodu. Bez problemu wykonam wymyślone tło, czy też umieszczę dedykowany napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Chcesz złożyć zamówienie?

Szukasz prezentu? Zamówienie karykatury to nie jest nic skomplikowanego! Napisz do mnie maila lub postaw na kontakt przez messengera, bądź telefonicznie. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania!