Prezent dla rektora

Ponownie stajesz przed ogromnym dylematem, który dotyczy wyboru perfekcyjnego prezentu? Zbliżające się imieniny, urodziny lub zupełnie inna okazja, wymaga od Ciebie kupienia drobnego upominku, bądź i bardziej okazałego prezentu? Sprawdź jak mogę Cię wyręczyć, przez zaproponowanie prezentu, który jest na pewno czymś wyjątkowym!

Karykatura rektora

Mimo iż data urodzin przyjaciół jest nam dobrze znana, to najczęściej interesujemy się prezentem na ostatnią chwilę. Wyszukanie odpowiedniego prezentu, jest bardzo problematyczne, szczególnie gdy, rektor nie jest osobą, którą znamy bardzo dobrze. Poszukać pomocy zawsze możesz u bliższej osoby, członka rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze się sprawdza.

Lista typowych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Zaczynając od niechlubnych skarpetek i innej części garderoby, bielizny, po figurki, voucher, bon itp. Decydowanie się na praktyczne prezenty z pewnością nie będzie złym pomysłem – w końcu nie podarujesz czegoś, co najprawdopodobniej, nie będzie rzucone w kąt i oddane w niepamięć, tylko rzecz, która kiedyś na pewno przyda się tej drugiej osobie. Możesz zawsze zaimponować rektorowi i pokazać, że do poszukiwań prezentu porządnie się przyłożyłeś i postarałeś się o to, aby ten nie był kolejnym oklepanym prezentem. Namawiam do solidnych poszukiwań i spróbowaniu wyszukać coś, co zaskoczy solenizanta.

prezent dla rektora
urodziny rektora

Prezent z okazji dnia rektora

Oprócz jednej z bardziej oczywistych okazji – urodzin, niektórzy mogą celebrować dzień rektora. Jeżeli Was to nie dotyczy, bo tego typu dni, nie zawsze są czymś ważnym i nie są nagłaśniane, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił i tak rektorowi przyjemną niespodziankę. Czasem wystarczy drobny gest, a zostawisz tak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Interesującą inspiracją prezentową z pewnością stanie się właśnie prezent związany z pracą rektora. Powinieneś bez problemu wyszukać tematyczne upominki, gadżety rektorskie, może cokolwiek co przyda się podczas pracy lub pozwoli po niej wypocząć. W internecie znajdziesz wiele ciekawych pomysłów, którymi możesz się zainspirować!

Urodziny rektora – co kupić w prezencie?

Przedmioty personalizowane zawsze prezentują się najbardziej okazale, niezależnie od okazji. Zamawiając taki, pokażesz rektorowi, że włożyłeś dużo pracy podczas kupowania prezentu, niż zapewne większość innych osób. Oczywiście prezent dopasowany do rektora, będzie szczególną pamiątką. Do najchętniej wybieranych prezentów personalizowanych można zaliczyć dosłownie wszystko z grawerem. Można znaleźć tak różnego rodzaju akcesoria takie jak wyposażenie domu, szklanki, ubrania, drobniejsze akcesoria i inne przedmioty codziennego użytku, które mają opcje umieszczenia napisu lub graweru.

Prezentem idealnie dopasowanym do konkretnej osoby, będzie też wszystko co związane z zainteresowaniami. Wiesz czy rektor zajmuje się czymś ciekawym po pracy? Idąc tytm tropem, zrobisz zdecydowanie świetny prezent dla rektora. Kolekcjonuje znaczki, uwielbia wycieczki w góry, jeździ konno, jest kinomaniakiem? Hobby jest zawsze ogromną porcją inspiracji prezentowych – tak można poszukać perfekcyjnego podarunku. Na pewno będzie to doskonały prezent dla rektorów!

dzień rektora

Rysunek rektora – zrób pamiątkę na lata!

Cierpisz na brak pomysłów – chętnie udzielę pomocy ja i moja strona, która będzie odpowiedzią nie tylko na urodziny. Prezenty rektorskie również wykonuje. Zamawiając u mnie dostaniesz oryginalny prezent w postaci karykatury, albo wybierz portret rektora. Tego typu prace sprawdzają się na każdą okazję i zawsze wywołują szczery uśmiech każdego obdarowanego. Tworzone przeze mnie obrazy, będą świetnym dodatkiem dekoracyjnym w domach i upiększają ściany szczęśliwych ich posiadaczy lub też mogą być postawione na biurku. Zdecyduj się na doskonały prezent dla rektora!

Znajdź coś związanego z rektorem!

Do stworzenia karykatury rektora będzie potrzebne odpowiednie zdjęcie. Wyraźne, takie, na którym dana osoba będzie korzystnie wyglądać i widoczna będzie cała twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatki, szczególne ubranie powiązane z charakterystyką konkretnego zawodu. Bez problemu wykonam wymyślone tło, czy specjalny napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Chcesz złożyć zamówienie?

Szukasz prezentu? Otrzymanie gotowej karykatury to prosta sprawa! Napisz email lub skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź przez telefon. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania!