Prezent dla rektora

Po raz kolejny stajesz przed sporym dylematem dotyczącym wyboru perfekcyjnego prezentu? Zbliżające się imieniny, urodziny lub zupełnie inna okazja, wymaga od Ciebie zamówienia drobnego upominku, bądź i konkretniejszego prezentu? Przekonaj się jak mogę Ci w tym pomóc, oferując prezent, który jest na pewno czymś oryginalnym!

Zamów prezent na urodziny rektora

Urodziny ma się jedynie raz w roku, jednak pomysły prezentowe kiedyś się kończą. Odnalezienie odpowiedniego prezentu, jest bardzo problematyczne, szczególnie gdy, rektor nie jest nam aż tak dobrze znany. W takim przypadku można podpytać się u bliższej osoby, członka rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze ma dobry skutek.

Lista uniwersalnych prezentów urodzinowych jest niezwykle długa. Zaczynając od niechlubnych skarpet i innej części garderoby, bielizny, po dekoracje domowe, voucher, bon itp. Stawianie na praktyczne prezenty z pewnością nie będzie złym pomysłem – przecież nie kupisz czegoś, co najprawdopodobniej, nie zostanie rzucone w kąt i zapomniane, tylko rzecz, która prędzej, czy później przyda się tej drugiej osobie. Możesz zawsze zaimponować rektorowi i pokazać, że do szukania prezentu włożyłeś serce i dołożyłeś wszelkich starań, aby ten nie był kolejnym niepotrzebnym prezentem. Zachęcam do solidnych poszukiwań i spróbowaniu znaleźć coś, co zaskoczy solenizanta.

prezent dla rektora
urodziny rektora

Dzień rektora – zamów coś tematycznego

Oprócz jednej z bardziej oczywistych okazji – urodzin, niektórzy mają w zwyczaju obchodzić dzień rektora. Jeżeli nawet tak nie jest, bo tego rodzaju dni, nie dla każdego są ważne i nie są nagłaśniane, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił i tak rektorowi świetną niespodziankę. Czasem wystarczy drobnostka, a zostawisz tak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Interesującą inspiracją prezentową może być właśnie prezent związany z pracą rektora. Powinieneś bez problemu znaleźć tematyczne upominki, gadżety rektorskie, może coś co przyda się na co dzień w pracy, albo pozwoli się po niej zrelaksować. Internet jest pełny świetnych pomysłów, którymi możesz się zainspirować!

Wybierz prezent personalizowany

Przedmioty personalizowane zawsze wyglądają najlepiej i to na każdą okazję. Zamawiając taki, pokażesz rektorowi, że włożyłeś dużo serca podczas wybierania prezentu, niż zapewne większość innych osób. Zresztą prezent dostosowany do rektora, będzie szczególną pamiątką. Do najbardziej popularnych prezentów personalizowanych można zaliczyć praktycznie wszystko z grawerem. Można znaleźć tak różnego rodzaju akcesoria jak wyposażenie do domu, kubki, ubrania, poduszki oraz wiele innych przedmiotów, których używa się na co dzień, które mają możliwość umieszczenia napisu lub graweru.

Prezentem idealnie dopasowanym dla danej osoby, będzie także coś związanego z zainteresowaniami. Może rektor robi coś ciekawego oprócz pracy? Idąc tytm tropem, wymyślisz zdecydowanie świetny prezent dla rektora. Kolekcjonuje znaczki, kocha wycieczki w góry, jeździ konno, może ogłada namiętnie filmy i seriale? Hobby jest zawsze potężną dawką inspiracji prezentowych – warto i tu poszukać perfekcyjnego upominku. Na pewno będzie to trafiony prezent dla rektorów!

dzień rektora

Karykatura rektora – zaskocz najbliższych!

Cierpisz na niedobór pomysłów – z pomocą przychodzę ja i ta strona, która sprawdza się nie tylko na urodziny. Prezenty rektorskie nie są mi straszne. Składając zamówienie dostaniesz nieszablonowy prezent jakim jest karykatura albo portret rektora. Takie dzieła sprawdzają się na każdą okazję i zawsze powodują szczery uśmiech każdego obdarowanego. Wykonane karykatury i portrety, stają się wyjątkowym dodatkiem dekoracyjnym w przestrzeniach domowych i ozdabiają ściany szczęśliwych ich nowych właścicieli lub też mogą być postawione na biurku. Zainwestuj w doskonały prezent dla rektora!

Odszukaj coś związanego z rektorem!

Do wykonania karykatury rektora będzie potrzebne idealne zdjęcie. Wyraźne, przedstawiające rysowaną osobę “w dobrym świetle” i widoczna będzie cała twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatkowe rzeczy, szczególne ubranie powiązane ze specyfikacją wybranego zawodu. Pracę może upiększyć wymyślone tło, czy specjalny napis i tak razem stworzymy wyjątkowy prezent!

Jak zamówić?

Szukasz prezentu? Zakup karykatury to prosta sprawa! Napisz email albo skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź telefonicznie. Szybko odpowiem na wszystkie pytania!