Prezent dla szachisty

Po raz kolejny mierzysz się z sporym wyzwaniem dotyczącym wyboru perfekcyjnego prezentu? Nadchodzące imieniny, urodziny lub całkowicie inna okazja, wymaga od Ciebie kupienia drobnego upominku, bądź i droższego prezentu? Zobacz jak mogę Ci w tym pomóc, oferując prezent, który jest na pewno czymś niepowtarzalnym!

Zamów prezent na urodziny szachisty

Mimo iż urodziny to święto cykliczne, to najczęściej prezent zamawiany na ostatnią chwilę. Znalezienie idealnego prezentu, może stać się bardzo trudne, szczególnie gdy, szachista nie jest nam aż tak dobrze znany. W takiej sytuacji możesz podpytać się u kogoś bliskiego, kogoś z rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze się sprawdza.

Lista typowych prezentów urodzinowych jest niezwykle długa. Począwszy od niechcianych skarpet oraz innej części garderoby, bielizny, po biżuterie, voucher, bon itp. Decydowanie się na praktyczne prezenty na pewno nie będzie złym pomysłem – w końcu nie podarujesz czegoś, co nie będzie ani raz użyte, tylko rzecz, która kiedyś na pewno przyda się solenizantowi. Możesz zawsze zaimponować szachiście i pokazać, że do szukania prezentu porządnie się przyłożyłeś i dołożyłeś wszelkich starań, by ten nie był kolejnym oklepanym prezentem. Zachęcam do lepszych poszukiwań i przynajmniej postaraniu się odnaleźć coś, co zadowoli solenizanta.

prezent dla szachisty
urodziny szachisty

Prezent z okazji dnia szachisty

Poza tym wyjątkowym dniem, jakim są urodziny, niektórzy mają w zwyczaju celebrować dzień szachisty. Jeżeli Ciebie to nie dotyczy, bo przecież nie każdy musi wiedzieć jaki to jest dzień i nie wszyscy go celebrują, to zawsze możesz zrobić tak szachiście bardzo miłą niespodziankę. Czasem wystarczy drobny gest, a zostawisz tak po sobie świetne wrażenie.

Interesującą inspiracją prezentową może być właśnie prezent związany z pracą szachisty. Powinieneś z łatwością wyszukać odpowiednie prezenty, gadżety dla szachistów, może coś co przyda się podczas pracy, albo pozwoli po niej odprężyć się. Online znajdziesz wiele świetnych pomysłów, którymi możesz się zainspirować!

Zdecyduj się prezent personalizowany

Prezenty personalizowane zawsze wyglądają najbardziej okazale i to na każdą okazję. Zamawiając taki, pokażesz szachiście, że nie był to leniwy zakup. Oczywiście prezent dopasowany do szachisty, powinien stać się szczególną pamiątką. Do najbardziej popularnych prezentów personalizowanych należy dosłownie wszystko z grawerem. Dostępne są wszelakie akcesoria takie jak wyposażenie do domu, kubki, ubrania, drobniejsze akcesoria oraz inne przedmioty codziennego użytku, na których możesz umieścić dowolny napis, czy też grawer.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym do danej osoby, będzie także coś związanego z zainteresowaniami. Może szachista zajmuje się czymś ciekawym oprócz pracy? Sugerując się takimi rzeczami właśnie, wymyślisz zdecydowanie świetny prezent dla szachisty. Uwielbia jeździć rowerem, coś kolekcjonuje, uwielbia podróże, zwierzęta, gra w gry? Hobby zawsze będzie ogromną dawką inspiracji prezentowych – warto i tu poszukać perfekcyjnego podarunku. Z pewnością będzie to trafiony prezent dla szachistów!

dzień szachisty

Karykatura szachisty – podaruj pamiątkę na lata!

Gdy pomysłów brak, chętnie pomogę ja i ta strona, która zaproponuje rozwiązanie nie tylko na urodziny. Prezenty dla szachistów są moją specjalnością. Składając zamówienie otrzymasz nieszablonowy prezent w postaci karykatury, lub wybierz portret szachisty. Takie dzieła sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze powodują szczery uśmiech każdego obdarowanego. Tworzone przeze mnie obrazy, będą trafionym dodatkiem dekoracyjnym w przestrzeniach domowych i ozdabiają ściany szczęśliwych ich posiadaczy, czy też mogą być postawione na biurku. Postaw na doskonały prezent dla szachisty!

Najbardziej trafiony prezent będzie powiązany z szachistą!

Do wykonania karykatury szachisty wymagane jest odpowiednie zdjęcie. Wyraźne, pokazujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i będzie widoczna jej twarz. Dołączyć mogę atrybuty, dodatkowe rzeczy, konkretne części garderoby związane ze specyfikacją danego zawodu. Pracę może upiększyć wymyślone tło, czy też dodam wybrany przez Ciebie napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Zamów prezent!

Szukasz prezentu? Zakup karykatury to prosta sprawa! Napisz do mnie maila lub postaw na kontakt przez messengera, bądź telefonicznie. Szybko odpowiem na każde Twoje pytanie!