Prezent dla szachisty

Znowu mierzysz się z trudnym wyzwaniem dotyczącym wyboru perfekcyjnego prezentu? Zbliżające się imieniny, urodziny lub całkowicie inna okazja, wymaga od Ciebie kupienia niewielkiego upominku, bądź i droższego prezentu? Zobacz jak mogę Ci w tym pomóc, przez wykonanie prezentu, który jest na pewno czymś niepowtarzalnym!

Karykatura szachisty

Mimo iż urodziny zawsze wypadają w tej samej dacie, to najczęściej prezent kupujemy na ostatni moment. Wyszukanie odpowiedniego prezentu, może być bardzo trudne, zwłaszcza gdy, szachista nie jest osobą, którą znamy od A do Z. Poszukać pomocy zawsze możesz u bliższej osoby, członka rodziny solenizanta, chociaż to też nie zawsze się sprawdza.

Lista uniwersalnych prezentów urodzinowych jest niezwykle długa. Zaczynając od niechcianych skarpet oraz innych elementów garderoby, bielizny, po figurki, voucher, bon itp. Decydowanie się na praktyczne prezenty z pewnością nie będzie złym pomysłem – przecież nie podarujesz czegoś, co nigdy użyte, tylko rzecz, która kiedyś na pewno będzie przydatna solenizantowi. Możesz zawsze zaimponować szachiście i pokazać, że do poszukiwań prezentu porządnie się przyłożyłeś i dołożyłeś wszelkich starań, aby ten był świetnie dopasowany. Zachęcam do lepszych poszukiwań i spróbowaniu znaleźć coś, co ucieszy solenizanta.

prezent dla szachisty
urodziny szachisty

Prezent na dzień szachisty

Oprócz jednej z bardziej oczywistych okazji – urodzin, niektórzy mają w zwyczaju celebrować dzień szachisty. Jeśli nawet tak nie jest, bo przecież nie każdy musi wiedzieć, który to jest dzień i nie każdy go obchodzi, to zawsze możesz zrobić tak szachiście przyjemną niespodziankę. Czasem wystarczy drobnostka, a zostawisz tak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Tu ciekawą inspiracją prezentową z pewnością stanie się właśnie prezent związany z pracą szachisty. Raczej bez problemu wyszukasz odpowiednie prezenty, gadżety dla szachistów, może coś co przyda się na co dzień w pracy lub pozwoli się po niej zrelaksować. Internet jest pełen ciekawych pomysłów, którymi możesz się zainspirować!

Zamów prezent na urodziny szachisty

Prezenty personalizowane zawsze prezentują się najlepiej i to na każdą okazję. Wybierając taki, pokażesz szachiście, że nie był to zakup na ostatnią chwilę. Oczywiście prezent dopasowany do szachisty, stanie się perfekcyjną pamiątką. Do najczęściej wybieranych prezentów personalizowanych można zaliczyć dosłownie wszystko na czym można zamieścić grawer. Można znaleźć tak przeróżne akcesoria jak wyposażenie domu, kubki, ubrania, drobniejsze akcesoria i wiele innych przedmiotów codziennego użytku, na których możesz umieścić wybrany napis, albo grawer.

Prezentem idealnie dopasowanym dla konkretnej osoby, będzie także coś związanego z jej hobby. Wiesz czy szachista zajmuje się czymś ciekawym oprócz pracy? Idąc tytm tropem, wymyślisz z całą pewnością świetny prezent dla szachisty. Kolekcjonuje znaczki, kocha wycieczki w góry, jeździ konno, jest kinomaniakiem? Hobby jest zawsze potężną dawką inspiracji prezentowych – tak można poszukać perfekcyjnego podarunku. Może to być idealny prezent dla szachistów!

dzień szachisty

Rysunek szachisty – zaskocz swoich bliskich!

Gdy pomysłów brak, z pomocą przychodzę ja i moja strona, która zaproponuje rozwiązanie nie tylko na urodziny. Prezenty dla szachistów to moja specjalność. Składając zamówienie dostaniesz oryginalny prezent w postaci karykatury, albo wybierz portret szachisty. Takie prace sprawdzają się na każdą okazję i zawsze wywołują szczery uśmiech każdego obdarowanego. Tworzone przeze mnie obrazy, stają się trafionym dodatkiem dekoracyjnym w domach i ozdabiają ściany zadowolonych ich posiadaczy lub też mogą być postawione na biurku. Zainwestuj w doskonały prezent dla szachisty!

Kup prezent związany z szachistą!

Do narysowania karykatury szachisty będzie potrzebne odpowiednie zdjęcie. Wyraźne, pokazujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i będzie widoczna jej twarz. Na karykaturze mogę zawrzeć atrybuty, dodatki, ubrania powiązane z charakterystyką konkretnego zawodu. Dołączyć mogę wymyślone tło, czy też umieszczę wybrany przez Ciebie napis i tak razem stworzymy wyjątkowy prezent!

Zamówienie

Szukasz prezentu? Zamówienie karykatury to prosta sprawa! Napisz do mnie maila lub postaw na kontakt przez messengera, bądź przez telefon. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania!