Prezent dla trenera

Ponownie mierzysz się z sporym wyzwaniem, który dotyczy wyboru idealnego prezentu? Nadchodzące urodziny, imieniny lub całkowicie inna okazja, zmusza Cię do wybrania choćby małego upominku, bądź i konkretniejszego prezentu? Przekonaj się jak mogę Cię wyręczyć, przez wykonanie podarunku, który jest z całą pewnością czymś oryginalnym!

Karykatura trenera - czy kupić na urodziny?

Mimo iż urodziny zawsze wypadają w tej samej dacie, to przeważnie prezent zamawiany na ostatnią chwilę. Znalezienie idealnego prezentu, może być bardzo skomplikowane, szczególnie gdy, trener nie jest nam aż tak dobrze znany. Poszukać pomocy zawsze możesz u kogoś bliskiego, kogoś z rodziny solenizanta, chociaż to też nie zawsze ma dobry skutek.

Wybór typowych uniwersalnych prezentów na urodziny jest ogromny. Począwszy od niechlubnych skarpetek oraz innych elementów garderoby, bielizny, po figurki, bony zakupowe, vouchery itp. Decydowanie się na praktyczne prezenty z pewnością nie będzie złym pomysłem - w końcu nie wybierzesz czegoś, co nie będzie ani raz użyte, tylko rzecz, która prędzej, czy później będzie przydatna tej drugiej osobie. Możesz zawsze zaimponować trenerowi i pokazać, że do zakupu prezentu porządnie się przyłożyłeś i dołożyłeś wszelkich starań, aby ten był idealnie dopasowany. Namawiam do lepszych poszukiwań i przynajmniej postaraniu się wyszukać coś, co zaskoczy solenizanta. Zawsze możesz postawić na ciekawy prezent dla trenera piłki nożnej, trenera personalnego, czy też trenera siatkówki.

karykatura na rowerze
urodziny trenera

Prezent na dzień trenera

Oprócz jednej z bardziej oczywistych okazji - urodzin, niektórzy lubią świętować dzień trenera. Jeśli Ciebie to nie dotyczy, bo tego rodzaju dni, nie dla każdego są ważne i nie są popularne, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił i tak trenerowi świetną niespodziankę. Czasem wystarczy drobny gest, a zostawisz tak po sobie pozytywne wrażenie.

Interesującą inspiracją prezentową może być właśnie idealny prezent związany z pracą trenera. Powinieneś bez problemu znaleźć powiązane upominki, gadżety trenerskie, może cokolwiek co przyda się na co dzień w pracy, albo pozwoli po niej odprężyć się. Online znajdziesz masę świetnych pomysłów, którymi warto się zainspirować!

Zdecyduj się prezent personalizowany

Prezenty personalizowane zawsze prezentują się najlepiej i to na każdą okazję. Zamawiając taki, pokażesz trenerowi, że nie był to zakup na ostatnią chwilę. Oczywiście prezent dopasowany do trenera, stanie się idealną pamiątką. Do najchętniej wybieranych prezentów personalizowanych można zaliczyć chyba wszystko co posiada grawer. Dostępne są przeróżne akcesoria jak wyposażenie do domu, kubki, kubek termiczny, ubrania, poduszki i inne przedmioty codziennego użytku, na których możesz umieścić dowolny napis, albo grawer, z zabawnym nadrukiem.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym do danej osoby, będzie także wszystko co związane z zainteresowaniami. Może trener zajmuje się czymś ciekawym oprócz pracy? Kierując się takimi rzeczami właśnie, wymyślisz na pewno świetny prezent dla trenera. Zbiera znaczki, uwielbia wycieczki górskie, jeździ konno, może ogłada namiętnie filmy i seriale? Hobby zawsze będzie ogromną porcją inspiracji prezentowych - tak można poszukać perfekcyjnego upominku. Z pewnością będzie to trafiony prezent dla trenerów!

dzień trenera

Karykatura dla trenera - stwórz pamiątkę na zawsze!

Gdy pomysłów brak, chętnie pomogę ja i ta strona, która będzie odpowiedzią nie tylko na urodziny. Prezenty trenerskie to moja specjalność. Składając zamówienie dostaniesz oryginalny prezent w postaci karykatury, lub postaw na portret trenera. Tego typu dzieła sprawdzają się na każdą okazję i zawsze sprawiają wielki uśmiech na twarzy drugiej osoby. Wykonane przeze mnie obrazy, będą trafionym dodatkiem dekoracyjnym w domach i ozdabiają ściany szczęśliwych ich posiadaczy, czy też mogą być postawione na biurku. Postaw na doskonały prezent dla trenera!

Najlepszy prezent to ten powiązany z trenerem!

Do wykonania karykatury trenera najważniejsze jest bardzo dobre zdjęcie. Wyraźne, pokazujące rysowaną osobę “w dobrym świetle” i widoczna będzie cała twarz. Na karykaturze mogę zawrzeć atrybuty, dodatkowe rzeczy, szczególne ubranie powiązane z charakterystyką wybranego zawodu. Bez problemu wykonam wymyślone tło, czy też dodam dedykowany napis "dobry trener personalny" itp. i tak razem stworzymy świetny upominek!

Chcesz złożyć zamówienie?

Szukasz prezentu? Zamówienie karykatury to nic trudnego! Napisz email lub postaw na kontakt przez messengera, bądź telefonicznie. Szybko odpowiem na wszystkie pytania!

Sprawdź inne zawody