Prezent na 50 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 50 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się najlepiej na tą okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 50 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, aby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego pięćdziesięciolatka, jak również pięćdziesięciolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej świętują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić kreatywny prezent. Online możesz odszukać masę pomysłów prezentowych, które zapewne miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś spośród praktycznych prezentów na 50 urodziny i to też nie musi być złym pomysłem. Kupując coś, co może się się przydać w życiu codziennym, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i zapomniany. Poszukujesz prezentu? Postaw na personalizowany prezent, który przypadnie do gustu każdemu i wywoła szeroki uśmiech na twarzy!

Na jaki fajny prezent się zdecydować? Polecam zrobić dobry research albo oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 50 urodziny
prezent na 50

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Spersonalizowany prezent na 50 urodziny? Czemu nie, jednak czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 50, 50 to nowe 18 itp. lub też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i dużo innych rzeczy. Wybrany prezent powinien ucieszyć swoich bliskich i wywołać uśmiech na twarzy jubilata. 50tka to doskonała okazja, aby wybrać prezent dzięki któremu obdarowana osoba będzie miała pamiątkę na długie lata.

Możesz spróbować iść tym tropem lub wybrać na tej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się świetną pamiątką na lata! Personalizowane prezenty na 50 urodziny to moja specjalność! Nie wiesz czy praktyczny prezent to świetny pomysł, czy uda Ci się spełnić jego najskrytsze marzenia? Wybór prezentu dla swoich najbliższych pozostaw mnie, a masz gwarancję, że będzie to doskonały prezent!

Podaruj bliskiemu wyjątkowy prezent na 50 urodziny!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci swoje 50 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, więc warto zadbać także i o oryginalny prezent na 50 urodziny! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowyPokaż, że świętowane pięćdziesiąte urodziny bliskiego są ważną datą. Kupując ręcznie rysowany obraz, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na zawsze solenizantowi! Szukasz prezentu i nie wiesz co sprawi mnóstwo radości bliskiej osobie?  Pomogę Ci wybrać stosowny prezent, który możesz wręczyć na tą szczególna okazja. Zdecydujesz się zamówić karykaturę jak najlepszy prezent urodzinowy?

Nie kupuj typowych prezentów, które są zupełnie niepotrzebne, albo też każdy się tych spodziewa. Oferuję rękodzieło, które obecnie jest na topie. Dając taki ciekawy prezent na 50 urodziny pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten ekskluzywny prezent z całą pewnością będzie przebojem urodzin i nie skończysz tylko na tym zamówieniu. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 50 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 50 latka lub 50 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat wykonuje nietypowe prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę albo portret według własnego pomysłu? Chętnie przeleję na kartkę Twój pomysł, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich rysunków w zakładce galeria, tam znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent na 50 urodziny, oczywiście też i na inne okazje. Taki dopasowany prezent na 50 urodziny z pewnością będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

Wybierz motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje prace oraz uważasz, że kupując taką podarujesz odpowiedni prezent bliskiemu? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam nowy projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta lub też jego praca. Na tej podstawie mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. Takie prace staną się z pewnością idealnym prezentem. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Ustalimy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 50!