Prezent dla ilustratora

Po raz kolejny stajesz przed sporym wyzwaniem dotyczącym wyboru perfekcyjnego prezentu? Zbliżające się urodziny, imieniny lub całkowicie inna okazja, wymaga od Ciebie zamówienia drobnego upominku, bądź i droższego prezentu? Przekonaj się jak mogę Cię wyręczyć, oferując podarunek, który będzie z całą pewnością czymś oryginalnym!

Urodziny ilustratora – co kupić na prezent?

Urodziny obchodzi się wyłącznie raz do roku, jednak pomysły prezentowe mogą się przecież kiedyś skończyć. Odnalezienie odpowiedniego prezentu, jest bardzo skomplikowane, szczególnie gdy, ilustrator nie jest osobą, którą znamy bardzo dobrze. Poszukać pomocy zawsze możesz u kogoś bliskiego, kogoś z rodziny solenizanta, chociaż to też nie zawsze się sprawdza.

Lista typowych prezentów urodzinowych ciągnie się w nieskończoność. Zaczynając od najbardziej znanych skarpetek i innej części garderoby, bielizny, po figurki, bony zakupowe, vouchery itp. Stawianie na praktyczne prezenty na pewno nie jest złym pomysłem – w końcu nie kupisz czegoś, co nie będzie ani raz użyte, tylko rzecz, która kiedyś na pewno będzie przydatna solenizantowi. Możesz zawsze zaimponować ilustratorowi i pokazać, że do poszukiwań prezentu włożyłeś serce i postarałeś się o to, by ten był świetnie dopasowany. Namawiam do solidnych poszukiwań i spróbowaniu znaleźć coś, co zaskoczy solenizanta.

prezent dla ilustratora
urodziny ilustratora

Dzień ilustratora – prezent tematyczny

Oprócz jednej z najbardziej typowych okazji – urodzin, niektórzy lubią obchodzić dzień ilustratora. Jeżeli nawet tak nie jest, bo przecież nie każdy zna te daty i nie wszyscy go celebrują, to zawsze możesz zrobić tak ilustratorowi bardzo miłą niespodziankę. Czasem wystarczy drobny gest, a zostawisz tak po sobie bardzo dobre wrażenie.

Tu ciekawą inspiracją prezentową z pewnością stanie się właśnie prezent ściśle związany z pracą ilustratora. Raczej bez problemu odnajdziesz odpowiednie upominki, gadżety ilustratorsksie, może coś co przyda się podczas pracy, albo pozwoli się po niej zrelaksować. Online znajdziesz pełno ciekawych pomysłów, którymi warto się zainspirować!

Coś wyjątkowego, czyli prezent personalizowany

Prezenty personalizowane zawsze wyglądają najlepiej i to na każdą okazję. Kupując taki, pokażesz ilustratorowi, że nie był to zakup na ostatnią chwilę. Zresztą prezent dostosowany do ilustratora, będzie bardzo dobrą pamiątką. Wśród najchętniej wybieranych prezentów personalizowanych można zaliczyć praktycznie wszystko co posiada grawer. Można znaleźć tak różnego rodzaju akcesoria takie jak wyposażenie do domu, szklanki, ubrania, drobniejsze akcesoria oraz wiele innych przedmiotów, których używa się na co dzień, które mają możliwość zamieszczenia napisu lub graweru.

Prezentem perfekcyjnie dopasowanym dla danej osoby, będzie też coś powiązanego z zainteresowaniami. Wiesz czy ilustrator robi coś ciekawego poza pracą? Kierując się tym właśnie, wymyślisz na pewno świetny prezent dla ilustratora. Uwielbia wycieczki rowerowe, coś kolekcjonuje, uwielbia podróże, zwierzęta, gra w gry? Hobby zawsze będzie potężną dawką inspiracji prezentowych – warto i tu poszukać perfekcyjnego upominku. Może to być doskonały prezent dla ilustratorów!

dzień ilustratora

Karykatura ilustratora – podaruj pamiątkę na zawsze!

Cierpisz na brak pomysłów – chętnie pomogę ja i moja strona, która będzie odpowiedzią nie tylko na urodziny. Prezenty ilustratorsksie są moją specjalnością. Zamawiając tu otrzymasz nieszablonowy prezent w postaci karykatury, albo postaw na portret ilustratora. Tego typu prace sprawdzają się niezależnie od okazji i zawsze powodują wielki uśmiech każdego obdarowanego. Wykonane przeze mnie obrazy, stają się trafionym dodatkiem dekoracyjnym w przestrzeniach domowych i ozdabiają ściany zadowolonych ich nowych właścicieli lub też zostają ułożone na biurku. Zainwestuj w doskonały prezent dla ilustratora!

Kup coś związanego z ilustratorem!

Do stworzenia karykatury ilustratora najważniejsze jest idealne zdjęcie. Wyraźne, takie, na którym rysowana przeze mnie osoba będzie dobrze się prezentować i będzie widoczna jej twarz. Na karykaturze mogę zawrzeć atrybuty, dodatkowe rzeczy, szczególne ubranie związane z charakterystyką wybranego zawodu. Dołączyć mogę wymyślone tło, czy też umieszczę dedykowany napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Jak zamówić?

Szukasz prezentu? Otrzymanie gotowej karykatury to nie jest nic skomplikowanego! Napisz email albo skontaktuj się ze mną przez messengera, bądź przez telefon. Szybko odpowiem na wszystkie pytania!