Prezent dla kelnera

Znowu stajesz przed niemałym dylematem, który dotyczy zakupu idealnego prezentu? Zbliżające się imieniny, urodziny, czy też całkowicie inna okazja, zmusza Cię do kupienia drobnego upominku, bądź i bardziej wygórowanego prezentu? Sprawdź jak mogę Cię wyręczyć, oferując podarunek, który stanie się z całą pewnością czymś wyjątkowym!

Karykatura kelnera

Mimo iż data urodzin bliskich jest nam świetnie znana, to najczęściej prezent zamawiany na ostatnią chwilę. Odnalezienie odpowiedniego prezentu, jest bardzo trudne, szczególnie gdy, kelner nie jest nam aż tak dobrze znany. W takiej sytuacji możesz podpytać się u kogoś bliskiego, członka rodziny solenizanta, jednak to też nie zawsze się sprawdza.

Wybór typowych uniwersalnych prezentów z okazji urodzin jest bardzo duży. Zaczynając od niechcianych skarpet oraz innej części garderoby, bielizny, po biżuterie, voucher, bon itp. Stawianie na praktyczne prezenty na pewno nie jest złym pomysłem – w końcu nie podarujesz czegoś, co nigdy użyte, tylko rzecz, która prędzej, czy później będzie przydatna tej drugiej osobie. Możesz zawsze zaimponować kelnerowi i pokazać, że do szukania prezentu włożyłeś serce i dołożyłeś wszelkich starań, by ten był świetnie dopasowany. Zachęcam do głębszych poszukiwań i przynajmniej postaraniu się znaleźć coś, co zadowoli solenizanta.

prezent dla kelnera
urodziny kelnera

Dzień kelnera – zaskocz wyjątkowym prezentem

Oprócz jednej z bardziej oczywistych okazji – urodzin, niektórzy mogą obchodzić dzień kelnera. Jeśli nawet tak nie jest, bo przecież nie każdy musi wiedzieć jaki to jest dzień i nie każdy go obchodzi, to zawsze możesz zrobić tak kelnerowi bardzo miłą niespodziankę. Czasem wystarczy drobny gest, a zostawisz tak po sobie pozytywne wrażenie.

Interesującą inspiracją prezentową może być właśnie prezent powiązany z pracą kelnera. Raczej bez problemu znajdziesz odpowiednie prezenty, gadżety kelnerskie, może cokolwiek co przyda się na co dzień w pracy lub pozwoli po niej odprężyć się. Internet jest pełen ciekawych pomysłów, którymi warto się podeprzeć!

Urodziny kelnera – co kupić w prezencie?

Prezenty personalizowane zawsze sprawdzają się najlepiej i to na każdą okazję. Kupując taki, pokażesz kelnerowi, że postarałeś się o wiele bardziej podczas wybierania prezentu, od wielu innych osób. Zresztą prezent dostosowany do kelnera, powinien stać się wyjątkową pamiątką. Wśród najbardziej popularnych prezentów personalizowanych należy praktycznie wszystko z grawerem. Dostępne są różnego rodzaju akcesoria w tym wyposażenie domu, kubki, ubrania, poduszki i inne przedmioty, których używa się na co dzień, na których można umieścić wybrany napis, czy też grawer.

Prezentem idealnie dopasowanym do konkretnej osoby, będzie także coś związanego z jej hobby. Może kelner robi coś ciekawego po pracy? Idąc tytm tropem, stworzysz zdecydowanie świetny prezent dla kelnera. Zbiera znaczki, uwielbia wycieczki w góry, jeździ konno, może ogłada często filmy i seriale? Hobby zawsze staje się bardzo dużą dawką inspiracji prezentowych – warto i tu poszukać perfekcyjnego podarunku. Na pewno będzie to idealny prezent dla kelnerów!

dzień kelnera

Rysunek kelnera – podaruj pamiątkę na lata!

Gdy pomysłów brak, z odsieczą przychodzę ja i moja strona, która zaproponuje rozwiązanie nie tylko na urodziny. Prezenty kelnerskie nie będą mi straszne. Składając zamówienie otrzymasz nieszablonowy prezent w postaci karykatury, lub wybierz portret kelnera. Tego typu prace sprawdzają się na każdą okazję i zawsze sprawiają wielki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Wykonane przeze mnie obrazy, stają się trafionym dodatkiem dekoracyjnym w domach i zdobią ściany szczęśliwych ich nowych właścicieli, czy też zostają ułożone na biurku. Postaw na doskonały prezent dla kelnera!

Kup prezent związany z kelnerem!

Do wykonania karykatury kelnera najważniejsze jest idealne zdjęcie. Wyraźne, takie, na którym dana osoba będzie korzystnie wyglądać i będzie widoczna jej twarz. Na karykaturze mogę zawrzeć atrybuty, dodatkowe rzeczy, konkretne części garderoby związane z charakterystyką konkretnego zawodu. Pracę może upiększyć wymyślone tło, czy też umieszczę wybrany przez Ciebie napis i tak wspólnie stworzymy wyjątkowy prezent!

Zamów prezent!

Szukasz prezentu? Zakup karykatury to prosta sprawa! Napisz email albo postaw na kontakt przez messengera, bądź przez telefon. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!