Prezent na 18 urodziny

Nadchodzą 18 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się najlepiej na tą okazję? Zdecyduj się na coś wyjątkowego i zamów tworzone przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Jaki prezent dla 18 latka

Nadchodzące urodziny staną się idealną okazją do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego osiemnastolatka czy też osiemnastolatki. Wiadomo, że niektórzy przykładają dużo większą wagę do tej daty, inni znowu mniej, jednak Ty jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić jakiś wspaniały prezent. Online można odszukać niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie i Tobie już przeszły przez myśl. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród praktycznych prezentów na 18 urodziny i to też nie musi być złym rozwiązaniem. Kupując coś, co przydaje się w na co dzień, stawiamy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który od razu będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na jaki prezent się zdecydować? Najlepiej wykonać porządny research albo oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 18 urodziny
prezent na 18

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 18 urodziny? Jak najbardziej, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 18, 18 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne, śmieszny gadżet i wiele wiele innych rzeczy. Uniwersalny prezent nie zawsze przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Jeżeli szukasz prezentu to w naszej ofercie znajdziesz coś co idealnie sprawdzi. 18 to wyjątkowa okazja!

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub wybrać na tej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się świetną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 18!

Marzy Ci się aby solenizant miał w pamięci własne 18 urodziny na długo? Jest to wyjątkowa data, dlatego też należy zadbać też i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie osiemnaste urodziny bliskiego to niezwykle istotna data. Wybierając ręcznie rysowany obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Wybierzesz ten i Ty?

Zapomnij o typowych prezentach, które są kompletnie niepotrzebne, albo też nie będą one żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest na topie. Wręczając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą jakże ważną okazję! Ten idealny prezent na pewno stanie się hitem imprezy i nie poprzestaniesz tylko na jednym zamówieniu. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 18 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 18 latka lub 18 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Chętnie przeleję na kartkę Twój pomysł, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie pomogę. Napisz do mnie, a na pewno wspólnie coś wymyślimy, możesz umieścić imię jubilata. Zapraszam również do oglądania moich innych prac na podstronie galeria, tam można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okoliczności. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, wybrany rozmiar

Spodobały Ci się moje prace oraz według Ciebie zamawiając taką podarujesz doskonały prezent drugiej osobie? Uważasz, że nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z chęcią wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwania nie są mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta lub to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Często wybieranym formatem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym z pewnością robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać Twój prezent i będę zabierać się do pracy, by narysować dla Ciebie oryginalny prezent na 18!