Prezent na 80 urodziny

Nadchodzą 80 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się najlepiej na tą okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 80 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego osiemdziesięciolatka czy też osiemdziesięciolatki. Wiadomo, że niektórzy bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako przyjaciel, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić wyjątkowy prezent. W internecie możesz odszukać pełno pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś z praktycznych prezentów na 80 urodziny, a to też nie jest złą opcją. Kupując coś, co może się się przydać w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Najlepiej wykonać porządny research lub oddać moje ręce wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 80 urodziny
prezent na 80

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 80 urodziny? Jak najbardziej, ale czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 80, 80 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Szukasz pomysłu, nie wiesz co ucieszy osobą, którą chcesz obdarować? Możesz zdecydować czy portret dla starszej osoby jest dobrym pomysłem. Sądzę, że ten sprawdzi się do osoby w każdym wieku. Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub kupić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która z całą pewnością zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i stanie się ciekawą pamiątką na lata! Śmieszne prezenty także zostaną docenione przez starsze osoby. Pamiętaj – jest to wyjątkowa okazja.

Spraw znajomemu idealny prezent na 80!

Pragniesz aby solenizant miał w pamięci własne 80 urodziny na długo? Jest to ważna data, dlatego też warto zadbać także i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że osiemdziesiąte urodziny znajomego to wyjątkowa data. Wybierając ręcznie rysowany obraz, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Wybierzesz go i Ty?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są zupełnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając tego typu ciekawy prezent na 80 urodziny pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten nieszablonowy prezent zapewne będzie przebojem imprezy i nie raz będziesz go kupować. Zapraszam do wybrania rękodzieła, niezależnie od okazji jest to świetny prezent na 80 urodziny dla bliskiej osoby!

prezent dla 80 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 80 latka lub 80 latki!

Podobają Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoją wizją? chęcią przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który następnie z przyjemnością wręczysz bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – ja mam ich pełno. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością razem coś wymyślimy. Dobrze jest wzorować się na jego hobby. Zapraszam również do obejrzenia moich innych prac w zakładce galeria, tam znajdziesz całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okoliczności. Taki specjalny prezent na 80 urodziny z pewnością stanie się ciekawą pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, wybrany rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace i według Ciebie zamawiając taką sprawisz wspaniały prezent na 80 urodziny drugiej osobie? Uważasz, że nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z chęcią stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są zainteresowania solenizanta czy też jego zawód. Na tej podstawie mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym z pewnością robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Większość cen zamieszczona jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub zadzwoń. Ustalimy szczegóły i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 80 urodziny!