Prezent na 21 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 21 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent będzie trafnym wyborem na taką okazję? Zdecyduj się na coś ciekawego i zamów rysowane w mojej pracowni karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 21 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dwudziestojednolatka, a także dwudziestojednolatki. W niektórych domach bardziej świętują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić jakiś ciekawy prezent. W internecie można znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które na pewno i Tobie już przeszły przez myśl. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co zrobi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś z praktycznych prezentów na 21 urodzinyi to też nie musi być złym pomysłem. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, stawiamy na bezpieczną opcję, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Na co się więc zdecydować? Polecam zrobić porządny research lub oddać moje ręce stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 21 urodziny
prezent na 21

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 21 urodziny? Jak najbardziej, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy przedmioty (również te których używany na co dzień) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 21, 21 to nowe 18 itp. lub też z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu idealny prezent na 21!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał swoje 21 urodziny na długo? Jest to wyjątkowa data, więc trzeba zadbać także i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że świętowane dwudziestepierwsze urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Decydując się na ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na lata solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Zapomnij o typowych prezentach, które są oczywiście nieprzydatne, albo też każdy się tych spodziewa. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Dając taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent zapewne będzie przebojem tego dnia i ponownie złożysz tu zamówienie. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 21 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 21 latka lub 21 latki!

Podobają Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? Z przeleję na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie pomogę. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam również do oglądania moich innych prac na stronie galerii, tam znajdziesz wiele inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne okoliczności. Taki niesamowity prezent z pewnością będzie super pamiątką z okazji urodzin.

Dopasuj motyw, dowolny format

Spodobały Ci się moje rysunki oraz sądzisz, że zamawiając taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Może nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam indywidualny projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta lub to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Ustalimy szczegóły i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 21!