Prezent na 30 urodziny

Nadchodzą 30 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie masz pojęcia jaki prezent sprawdzi się idealnie na taką okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Wybieramy prezent dla 30 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, żeby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego trzydziestolatka, jak również trzydziestolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej celebrują tą datę, inni znowu mniej, ale jako znajomy, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić jakiś ciekawy prezent na 30 urodziny. Internet pomaga znaleźć masę pomysłów prezentowych, które z pewnością i Tobie już przeszły przez myśl. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 30 urodziny i to też nie musi być złą opcją. Zamawiając coś, co może się się przydać w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Najlepiej zrobić porządny research albo oddać mnie stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 30 urodziny
prezent na 30

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 30 urodziny? Jak najbardziej, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 30, 30 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. Pomyśl czy praktyczny prezent to świetny pomysł na imprezę urodzinową, te można dostać na każde urodziny, a 30 urodziny to wyjątkowa okazja. Ekskluzywny prezent, zabawny prezent także może być doskonałym pomysłem!

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub zamówić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie świetną pamiątką na lata! Spersonalizowany prezent, z którym związane są jego zainteresowania to z pewnością idealny podarunek!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 30 urodziny!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 30 urodziny przez długi czas? Jest to ważna data, więc trzeba zadbać także i o nietypowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na 30 urodziny. Pokaż, że obchodzone trzydzieste urodziny bliskiego to wyjątkowa data. Decydując się na ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na zawsze solenizantowi! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie kupuj typowych prezentów, które są zupełnie niepotrzebne, albo po prostu każdy się tych spodziewa. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest popularne. Podarowując tego typu oryginalny prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten wyjątkowy prezent na 30 urodziny na pewno będzie atrakcją imprezy i nie skończy się tylko na jednym zamówieniu. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 30 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 30 latka lub 30 latki!

Podobają Ci się moje prace? Szukasz prezentu z przymrużeniem oka na ten wyjątkowy dzień? Urodzinowy prezent, który dla Ciebie narysuje na pewno spodoba się przyszłemu solenizantowi. Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić dedykowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przeleję na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie podzielę się swoimi. Napisz do mnie, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zapraszam również do obejrzenia moich rysunków na stronie galerii, gdzie można znaleźć całą masę inspiracji na doskonały prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne okoliczności. Taki niesamowity prezent na 30 urodziny z pewnością stanie się super pamiątką tego dnia. Zaskocz bliskim wyjątkowym prezentem!

Dostosuj motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje prace i uważasz, że wybierając taką podarujesz niezapomniany prezent bliskiemu? Może nie znalazłeś trafnie dopasowanej karykatury? Z chęcią stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne rysunki nie są mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta lub to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie! Kupując prezent na tej stronie, masz pewność, że będzie to najlepszy prezent!

Zamów już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać Twój prezent i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 30!