Prezent na 58 urodziny

Nadchodzą 58 urodziny bliskiej Ci osoby i zastanawiasz się jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Wybierz coś ciekawego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 58 latka

Nadchodzące urodziny staną się perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego pięćdziesięcioośmiolatka, a także pięćdziesięcioośmiolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, jednak Ty jako przyjaciel, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać wyjątkowy prezent. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie i Tobie już przeszły przez myśl. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 58 urodzinyi to też nie musi być złym pomysłem. Kupując coś, co może się się przydać w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który od razu będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Polecam zrobić dobry research albo oddać moje ręce stworzenie idealnego prezentu!

prezent na 58 urodziny
prezent na 58

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 58 urodziny? Czemu nie, jednak czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy przedmioty (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 58, 58 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub wybrać na mojej stronie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu idealny prezent na 58!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci własne 58 urodziny na długo? Jest to ważna data, więc warto zadbać także i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że pięćdziesięcioósme urodziny znajomego są ważną datą. Wybierając ręcznie rysowany podarunek, zapewnisz nieszablonową pamiątkę na lata solenizantowi! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są zupełnie nieprzydatne, albo też nie będą one żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Podarowując taki ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent z całą pewnością stanie się atrakcją urodzin i niejednokrotnie będziesz go zamawiać. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 58 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 58 latka lub 58 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić personalizowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoim pomysłem? chęcią przeleję na kartkę Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi – chętnie podzielę się swoimi. Napisz do mnie, a na pewno razem coś wymyślimy. Zapraszam również do obejrzenia moich innych prac na podstronie galeria, gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent na urodziny, oczywiście też i na inne okoliczności. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Dopasuj motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje rysunki i uważasz, że kupując taką podarujesz doskonały prezent drugiej osobie? Może nie znalazłeś idealnie dopasowanej karykatury? Z chęcią stworzę indywidualny projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem są zainteresowania solenizanta albo to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę wykonać dopasowaną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Większośc cen znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy szczegóły i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 58!