Prezent na 63 urodziny

Zbliżają się 63 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent sprawdzi się najlepiej na taką okazję? Wybierz coś wyjątkowego i zamów wykonywane przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie przesłanego zdjęcia!

Dylemat – co na prezent dla 63 latka

Nadchodzące urodziny będą idealną okazją do tego, aby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego sześćdziesięciotrzylatka, a także sześćdziesięciotrzylatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej świętują tą datę, inni znowu mniej, jednak Ty jako kolega, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać jakiś ciekawy prezent. Internet owocuje w masę pomysłów prezentowych, które zapewne i Tobie już przeszły przez myśl. Spróbuj wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś spośród uniwersalnych prezentów na 63 urodziny i to wcale nie jest złym pomysłem. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczną opcję, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Polecam zrobić dobry research lub oddać moje ręce wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 63 urodziny
prezent na 63

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 63 urodziny? Oczywiście, że tak, jednak czasem możesz zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami w stylu: gorąca 63, 63 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub kupić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi ogromne wrażenie na wszystkich i stanie się świetną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu idealny prezent na 63!

Pragniesz aby solenizant miał w pamięci swoje 63 urodziny przez długi czas? Jest to szczególna data, więc trzeba zadbać też i o odpowiedni prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że i dla Ciebie sześćdziesięciotrzecie urodziny znajomego to niezwykle istotna data. Kupując ręcznie rysowany obraz, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na lata dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są kompletnie niepotrzebne, albo po prostu nie będą te żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które jest obecnie niezwykle popularne. Dając tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno będzie atrakcją imprezy i ponownie złożysz tu zamówienie. Zapraszam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 63 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 63 latka lub 63 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić dedykowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? Z przeleję na papier Twój pomysł, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie pomogę. Napisz do mnie, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich innych prac w zakładce galeria, tam można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okoliczności. Taki specjalny prezent z pewnością będzie super pamiątką z okazji urodzin.

Dostosuj motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje rysunki oraz według Ciebie zamawiając taką podarujesz doskonały prezent drugiej osobie? Może nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Popularnym motywem są zainteresowania solenizanta lub też jego praca. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, charakterystyczne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger na stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Ustalimy szczegóły i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny prezent na 63!