Prezent na 46 urodziny

Nadchodzą 46 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na tą okazję? Zdecyduj się na coś wyjątkowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Dylemat - co na prezent dla 46 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego czterdziestosześciolatka czy też czterdziestosześciolatki. W niektórych domach bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako przyjaciel, rodzina, powinieneś pamiętać o urodzinach i wybrać wyjątkowy prezent. Online możesz odszukać niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które z pewnością i Tobie już chodziły po głowie. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 46 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co zatem wybrać? Najlepiej zrobić dobry research lub oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 46 urodziny
prezent na 46

Urodzinowe prezenty - kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 46 urodziny? Oczywiście, że tak, jednak czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy akcesoria (również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 46, 46 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, przedmioty do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub zamówić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić bardzo duże wrażenie na każdym solenizancie i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Spraw bliskiemu wyjątkowy prezent na 46!

Chcesz aby solenizant zapamiętał swoje 46 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też warto zadbać też i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że obchodzone czterdziesteszóste urodziny bliskiego to bardzo ważna data. Kupując ręcznie stworzony obraz, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na lata dla solenizanta! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Zapomnij o typowych prezentach, które są oczywiście niepotrzebne, albo też każdy się tych spodziewa. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest popularne. Podarowując taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno będzie hitem tego dnia i ponownie złożysz u mnie zamówienie. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 46 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 46 latka lub 46 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przeleję na papier Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym - ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do oglądania moich prac na stronie galerii, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne święta. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje rysunki i według Ciebie wybierając taką sprawisz doskonały prezent bliskiemu? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam nowy projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwanie nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są zainteresowania solenizanta albo to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, charakterystyczne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Ustalimy szczegóły i siadam do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 46!