Prezent na 68 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 68 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów rysowane przeze mnie karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 68 latka

Nadchodzące urodziny będą idealną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego sześćdziesięcioośmiolatka czy też sześćdziesięcioośmiolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej świętują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako przyjaciel, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i zamówić jakiś ciekawy prezent. W internecie można odszukać niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie i Tobie już chodziły po głowie. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza gotowe schematy i pochwal się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 68 urodziny, a to też nie jest złą opcją. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co więc wybrać? Polecam wykonać porządny research albo oddać mnie stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 68 urodziny
prezent na 68

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 68 urodziny? Jak najbardziej, ale czasem też warto zamówić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 68, 68 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie ciekawą pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 68!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał własne 68 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, więc trzeba zadbać także i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie sześćdziesięcioósme urodziny znajomego to niezwykle istotna data. Kupując ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się na zamówienie?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są kompletnie niepotrzebne, albo też nie będą te żadnym zaskoczeniem. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest na topie. Podarowując taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten idealny prezent z całą pewnością będzie atrakcją tego dnia i nie poprzestaniesz tylko na jednym zamówieniu. Zapraszam do wybrania rękodzieła, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 68 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 68 latka lub 68 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Chętnie przerzucę na papier Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Zapraszam także do oglądania moich innych prac na podstronie galeria, tam znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, a także i na inne okoliczności. Taki niesamowity prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz sądzisz, że kupując taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Może nie odszukałeś tu trafnie dopasowanej karykatury? Chętnie narysuje nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne rysunki nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta albo to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym formatem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większy tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger na stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie perfekcyjny prezent na 68!