Prezent na 62 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 62 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent będzie trafnym wyborem na taką okazję? Wybierz coś nieszablonowego i zamów tworzone przeze mnie karykatury lub portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 62 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, aby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego sześćdziesięciodwulatka, jak również sześćdziesięciodwulatki. Oczywiście niektórzy przykładają dużo większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako znajomy, osoba z rodziny, powinieneś pamiętać o urodzinach i kupić wyjątkowy prezent. Internet owocuje w masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Jeżeli pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś spośród uniwersalnych prezentów na 62 urodzinyi to też nie musi być złą opcją. Zamawiając coś, co znajdzie zastosowanie w życiu codziennym, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem od niepotrzebnego prezentu, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Na co się więc zdecydować? Polecam wykonać porządny research albo oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 62 urodziny
prezent na 62

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 62 urodziny? Oczywiście, że tak, jednak czasem też warto zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (oczywiście również te których używany na co dzień) personalizowane. Łatwo odszukasz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 62, 62 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem oraz grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub zamówić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 62!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał własne 62 urodziny na długo? Jest to ważna data, dlatego też warto zadbać też i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli chodzi o oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie sześćdziesięciodrugie urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Wybierając ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata dla solenizanta! Wybierzesz ten i Ty?

Zapomnij o typowych prezentach, które są oczywiście niepotrzebne, albo po prostu nie będą one żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest na topie. Wręczając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w wybieraniu upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno będzie atrakcją tego dnia i znowu złożysz u mnie zamówienie. Zachęcam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 62 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 62 latka lub 62 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić dedykowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przerzucę na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – chętnie pomogę. Skontaktuj się ze mną, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich rysunków na podstronie galeria, tam znajdziesz całą masę inspiracji na prezent urodzinowy, również i na inne okoliczności. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

Wybierz motyw, dowolny rozmiar

Spodobały Ci się moje rysunki oraz według Ciebie zamawiając taką sprawisz doskonały prezent bliskiemu? Może nie odszukałeś tu perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam nowy projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwanie nie są mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta lub to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Dostosuj coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Żaden format nie jest mi straszny, a im większa praca tym z pewnością robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jak chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, pracę na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 62!