Prezent na 70 urodziny

Zbliżają się 70 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na taką okazję? Wybierz coś ciekawego i zamów tworzone przeze mnie karykatury czy też portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Jaki prezent dla 70 latka

Nadchodzące urodziny to świetna okazja do tego, żeby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego siedemdziesięciolatka, a także siedemdziesięciolatki. W niektórych przypadkach solenizanci przykładają większą wagę do tego dnia, inni z kolei mniej, ale jako znajomy, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i wybrać jakiś ciekawy prezent. Online można znaleźć masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, personalizowane. Jeśli pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś spośród uniwersalnych prezentów na 70 urodziny i to też nie musi być złą opcją. Zamawiając coś, co przydaje się w na co dzień, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który zaraz po urodzinach zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Polecam zrobić porządny research lub oddać moje ręce stworzenie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 70 urodziny
prezent na 70

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 70 urodziny? Jak najbardziej, ale czasem możesz kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (również te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 70, 70 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. Możesz wybrać śmieszne prezenty lub ekskluzywny prezent, mogą to być najlepsze prezenty dla całej rodziny. Jednak personalizowane prezenty to odpowiedni podarunek na okrągły jubileusz – warto zdecydować się na takie.

Możesz spróbować pójść w tym kierunku lub zamówić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która pewnie zrobi bardzo duże wrażenie na wszystkich i będzie ciekawą pamiątką na lata! Możesz podarować portret z naszej oferty – doskonale sprawdzi się ten dla Twoich bliskich.

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 70!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał swoje 70 urodziny na długo? Jest to szczególna data, więc trzeba zadbać też i o trafiony prezent na 70 urodziny! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent na 70 urodziny. Wyraź podarunkiem, że siedemdziesiąte urodziny bliskiego to wyjątkowa data. Kupując ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się na zamówienie?

Zapomnij o typowych prezentach, które są kompletnie nieprzydatne, albo też każdy się ich spodziewa. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest na topie. Wręczając tego typu oryginalny prezent na 70 urodziny pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej od innych w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się atrakcją imprezy i nie skończy się tylko na tym zamówieniu. Zapraszam do postawienia na rękodzieło, w wielu przypadkach jest to personalizowany prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 70 latka

Personalizowany obraz na prezent dla 70 latka lub 70 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Bardzo chętnie wykonuje oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Z przerzucę na kartkę Twój pomysł, który będziesz mógł wręczyć bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a na pewno razem coś wymyślimy. Zapraszam także do obejrzenia moich innych prac na podstronie galeria, gdzie można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent na 70 urodziny, również i na inne okazje. Taki specjalny prezent na 70 urodziny z pewnością będzie super pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, dowolny format

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz uważasz, że kupując taką podarujesz doskonały prezent na 70 urodziny dla bliskiego? Może nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie wykonam indywidualny projekt zgodny z Twoją wizją, żadne rysunki nie będą mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta czy też jego zawód. Zgodnie z tym mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, dziwne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Chętnie wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Dostosuj coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się kreatywny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, rysunek na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Ustalimy szczegóły i będę zabierać się do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 70 urodziny! Jest to świetny pomysł, jedyny w swoim rodzaju.