Prezent na 64 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 64 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Zdecyduj się na coś wyjątkowego i zamów rysowane w mojej pracowni karykatury lub portrety na podstawie dostarczonego zdjęcia!

Jaki prezent dla 64 latka

Nadchodzące urodziny to idealna okazja do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego sześćdziesięcioczterolatka, jak również sześćdziesięcioczterolatki. Oczywiście niektórzy przykładają dużo większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić jakiś ciekawy prezent. Internet pomaga znaleźć masę pomysłów prezentowych, które na pewno miałeś już na myśli. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z czego ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej kupujemy coś spośród uniwersalnych prezentów na 64 urodziny, a to też nie jest złym rozwiązaniem. Zamawiając coś, co przydaje się w na co dzień, wybieramy na bezpieczny wariant, który jest znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który od razu będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co więc wybrać? Najlepiej wykonać dobry research lub oddać moje ręce wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 64 urodziny
prezent na 64

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 64 urodziny? Czemu nie, jednak czasem też warto zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można rzeczy (nawet i te codziennego użytku) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie z dedykowanymi napisami typu: gorąca 64, 64 to nowe 18 itp. jak również z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, gadżety do kuchni i dużo innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub zamówić na mojej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 64!

Chcesz aby solenizant miał w pamięci swoje 64 urodziny przez długi czas? Jest to wyjątkowa data, dlatego też należy zadbać także i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe cieszą się dużą popularnością jeżeli komuś potrzebny jest oryginalny pomysł na prezent na urodziny. Pokaż, że sześćdziesięcioczwarte urodziny znajomego są istotnym dla Ciebie wydarzeniem. Kupując ręcznie rysowany podarunek, sprezentujesz oryginalną pamiątkę na lata solenizantowi! Wybierzesz go i Ty?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są kompletnie nieprzydatne, albo po prostu nie będą one żadną niespodzianką. Oferuję rękodzieło, które jest teraz niezwykle popularne. Wręczając tego typu oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do poszukiwań i postarałeś się bardziej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent z całą pewnością stanie się przebojem tego dnia i znowu złożysz u mnie zamówienie. Zapraszam do wybrania rękodzieła, na każdą okazję jest to oryginalny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 64 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 64 latka lub 64 latki!

Spodobały Ci się moje prace? Z przyjemnością tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoją wizją? Z przerzucę na papier Twój pomysł, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli brak Ci pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Skontaktuj się ze mną, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich innych prac w zakładce galeria, tam można znaleźć mnóstwo inspiracji na prezent urodzinowy, również i na inne okazje. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się ciekawą pamiątką tego dnia.

Wybierz motyw, wybrany rozmiar

Spodobały Ci się moje prace oraz sądzisz, że zamawiając taką sprawisz doskonały prezent dla bliskiego? Uważasz, że nie odszukałeś tu perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością wykonam nowy projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie są mi straszne. Najczęściej wybieranym motywem są pasje solenizanta lub też jego zawód. Zgodnie z tym mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, również wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś idealnego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większy tym z pewnością robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny zamieszczcone jest w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała więcej osób, zwierzęta, portret na większej kartce to napisz do mnie. W takich przypadkach indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Gorąco zapraszam do składania zamówień. Napisz do mnie używając przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Ustalimy to jak ma wyglądać praca i siadam do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 64!