Prezent na 48 urodziny

Nadchodzą 48 urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pojęcia jaki prezent będzie trafnym wyborem na taką okazję? Kup coś nieszablonowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury lub portrety na podstawie nadesłanego zdjęcia!

Wybieramy prezent dla 48 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, aby zainteresować się fajnym prezentem dla przyszłego czterdziestoośmiolatka, jak również czterdziestoośmiolatki. W niektórych domach bardziej świętują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako kolega, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić jakiś ciekawy prezent. Internet pomaga znaleźć niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które zapewne miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, przez zakup czegoś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, najczęściej wybieramy coś z uniwersalnych prezentów na 48 urodziny, a to też nie jest złym pomysłem. Kupując coś, co może się się przydać w codziennym życiu, stawiamy na bezpieczną opcję, który będzie lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo zostanie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Polecam wykonać dobry research albo oddać moje ręce wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 48 urodziny
prezent na 48

Urodzinowe prezenty – kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 48 urodziny? Oczywiście, że tak, chociaż czasem też warto zamówić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczamy przedmioty (oczywiście również te codziennego użytku) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie z dedykowanymi napisami takimi jak: gorąca 48, 48 to nowe 18 itp. czy też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, bądź nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria do kuchni i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub kupić na tej stronie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na wszystkich i będzie perfekcyjną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu wyjątkowy prezent na 48!

Pragniesz aby solenizant zapamiętał swoje 48 urodziny na długo? Jest to wyjątkowa data, więc należy zadbać też i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe zyskały sporą popularność jeżeli komuś potrzebny jest ciekawy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że czterdziesteósme urodziny bliskiego są ważnym wydarzeniem. Kupując ręcznie stworzony podarunek, zapewnisz niezwykłą pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Zdecydujesz się zamówić karykaturę?

Zapomnij o typowych prezentach, które są kompletnie niepotrzebne, albo po prostu każdy się tych spodziewa. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając taki oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w zakupach upominku na tą szczególną okazję! Ten perfekcyjny prezent zapewne będzie hitem urodzin i nie raz będziesz go zamawiać. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, na każdą okazję jest to świetny prezent dla bliskiej osoby!

prezent dla 48 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 48 latka lub 48 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Masz w planach zamówić dedykowaną karykaturę albo portret zgodnie z Twoim pomysłem? Z przerzucę na papier Twoją wizję prezentu, który będziesz mógł podarować bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich mnóstwo. Napisz do mnie, a z pewnością wspólnie coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich prac na podstronie galeria, tam znajdziesz całą masę inspiracji na prezent na urodziny, również i na inne okazje. Taki specjalny prezent z pewnością będzie super pamiątką z okazji urodzin.

Dostosuj motyw, wybrany format

Spodobały Ci się moje rysunki i według Ciebie wybierając taką sprawisz doskonały prezent bliskiemu? Może nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością stworzę indywidualny projekt na podstawie Twojego pomysłu, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta lub to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę stworzyć dopasowaną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To tylko ulepszy rysunek!

Często wybieranym formatem jest format a3, również rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Dostosuj coś odpowiedniego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną za pomocą przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy szczegóły i zabieram się do pracy, by wykonać dla Ciebie idealny prezent na 48!