Prezent na 91 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 91 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Zdecyduj się na coś ciekawego i zamów wykonywane w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Jaki prezent dla 91 latka

Nadchodzące urodziny będą idealną okazją do tego, aby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego dziewięćdziesięciojednolatka, jak również dziewięćdziesięciojednolatki. Oczywiście niektórzy przykładają dużo większą wagę do tej daty, inni z kolei mniej, jednak Ty jako przyjaciel, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i kupić wyjątkowy prezent. Online można odszukać masę pomysłów prezentowych, które zapewne i Tobie już przeszły przez myśl. Spróbuj wyjść poza gotowe schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami będą te trafione, personalizowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś spośród praktycznych prezentów na 91 urodzinyi to też nie musi być złym rozwiązaniem. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w na co dzień, wybieramy na bezpieczny wariant, który będzie znacznie lepszy niż niepotrzebny prezent, który natychmiastowo będzie rzucony w kąt i skazany na zapomnienie.

Co zatem wybrać? Najlepiej zrobić porządny research albo oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 91 urodziny
prezent na 91

Urodzinowe prezenty - kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 91 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem też warto kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczamy rzeczy (również te których używany na co dzień) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 91, 91 to nowe 18 itp. lub też z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu znajdziesz między innymi koszulki, kubki, przedmioty kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej iść tym tropem lub kupić wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która pewnie zrobi ogromne wrażenie na każdym solenizancie i będzie świetną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 91!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał własne 91 urodziny na długo? Jest to ważna data, dlatego też należy zadbać także i o odpowiedni prezent! Wykonywane przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Pokaż, że dziewięćdziesięciopierwsze urodziny bliskiego to niezwykle istotna data. Decydując się na ręcznie stworzony podarunek, sprezentujesz nieszablonową pamiątkę na zawsze dla solenizanta! Może i Ty skorzystasz z tej opcji?

Zapomnij o typowych prezentach, które są oczywiście nieprzydatne, albo też nie będą te żadną niespodzianką. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest popularne. Dając tego typu ciekawy prezent pokażesz, że dołożyłeś wszelkich starań do poszukiwań i postarałeś się bardziej od innych w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się hitem imprezy i ponownie złożysz tu zamówienie. Zachęcam do postawienia na rękodzieło, w wielu sytuacjach jest to świetny prezent dla bliskiego!

prezent dla 91 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 91 latka lub 91 latki!

Podobają Ci się moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret zgodnie z Twoim pomysłem? Chętnie przerzucę na kartkę Twój pomysł, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeżeli brak Ci pomysłów to nic nie szkodzi - chętnie pomogę. Napisz do mnie, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam także do obejrzenia moich rysunków na stronie galerii, gdzie można znaleźć całą masę inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne okazje. Taki wyjątkowy prezent z pewnością stanie się super pamiątką tego dnia.

Dostosuj motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz uważasz, że kupując taką sprawisz idealny prezent dla bliskiego? Może nie znalazłeś perfekcyjnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę nowy projekt na podstawie Twojej wizji, żadne wyzwania nie są mi straszne. Popularnym motywem są pasje solenizanta czy to gdzie pracuje. Opierając się na takich rzeczach mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma swoje ulubione zwierzęta, różne nawyki, charakterystyczną fryzurę? To z pewnością będzie atrakcyjnym dodatkiem!

Najczęściej wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe na mniejszych oraz większych kartkach. Wybierz coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość osób, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. W takich przypadkach indywidualnie wycenię te zamówienie!

Złóż zamówienie już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger po prawej stronie, napisz mail lub zadzwoń. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i zabieram się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 91!