Prezent na 59 urodziny

Dużymi krokami zbliżają się 59 urodziny bliskiej Ci osoby i nie wiesz jaki prezent będzie perfekcyjnym wyborem na tą okazję? Wybierz coś nieszablonowego i zamów rysowane w mojej pracowni karykatury czy też portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Dylemat – co na prezent dla 59 latka

Nadchodzące urodziny będą perfekcyjną okazją do tego, by zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego pięćdziesięciodziewięciolatka, jak również pięćdziesięciodziewięciolatki. W niektórych przypadkach solenizanci bardziej celebrują tą datę, inni z kolei mniej, jednak Ty jako kolega, osoba z rodziny, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić wyjątkowy prezent. Online można odszukać niezliczone ilości pomysłów prezentowych, które pewnie i Tobie już przeszły przez myśl. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i pochwal się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Co sprawi największą radość solenizantowi? To najlepiej powinieneś wiedzieć już Ty sam! Oczywiście najlepszymi prezentami są trafione, dopasowane. Gdy pomysłów brak, stawiamy na coś z uniwersalnych prezentów na 59 urodzinyi to też nie musi być złym rozwiązaniem. Kupując coś, co przydaje się w życiu codziennym, wybieramy na bezpieczny wariant, który będzie znacznie lepszy od niepotrzebnego prezentu, który od razu będzie rzucony w kąt i zapomniany.

Co więc wybrać? Polecam zrobić dobry research lub oddać mnie wykonanie perfekcyjnego prezentu!

prezent na 59 urodziny
prezent na 59

Urodzinowe prezenty z pomysłem!

Śmieszny prezent na 59 urodziny? Oczywiście, że tak, chociaż czasem możesz kupić elegancki prezent. Do tych bardziej oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (również te których używany na co dzień) personalizowane. Znajdziesz bez problemu takie ze specjalnymi napisami w stylu: gorąca 59, 59 to nowe 18 itp. jak również z dowolnie wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Wśród takich znajdziesz między innymi koszulki, kubki, gadżety kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz spróbować iść tym tropem lub wybrać wykonany przeze mnie portret, a także karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i stanie się świetną pamiątką na lata!

Podaruj znajomemu idealny prezent na 59!

Chcesz aby solenizant zapamiętał własne 59 urodziny na długo? Jest to ważna data, dlatego też warto zadbać też i o wyjątkowy prezent! Rysowanie przeze mnie karykatury portretowe cieszą się ogromną popularnością jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy. Wyraź podarunkiem, że świętowane pięćdziesięciodziewiąte urodziny bliskiego są szczególną datą. Decydując się na ręcznie stworzony obraz, sprezentujesz niezwykłą pamiątkę na lata solenizantowi! Zdecydujesz się na zamówienie?

Zapomnij o uniwersalnych prezentach, które są oczywiście niepotrzebne, albo też każdy się ich spodziewa. Oferuję rękodzieło, które jest obecnie bardzo popularne. Wręczając taki oryginalny prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się zdecydowanie lepiej niż wszyscy inni w wybieraniu upominku na tą jakże ważną okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno stanie się przebojem tego dnia i nie skończysz tylko na jednym zamówieniu. Zachęcam do wybrania rękodzieła, niezależnie od okazji jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 59 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 59 latka lub 59 latki!

Podobają Ci się moje prace? Bardzo chętnie tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Planujesz zamówić personalizowaną karykaturę lub portret na podstawie własnego pomysłu? chęcią przerzucę na kartkę Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie podarujesz bliskiemu. Jeżeli nie masz pomysłów nie przejmuj się tym – ja mam ich pełno. Napisz do mnie, a z pewnością razem coś wymyślimy. Zachęcam także do oglądania moich innych prac na podstronie galeria, gdzie można znaleźć wiele inspiracji na prezent na urodziny, a także i na inne święta. Taki specjalny prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Wybierz motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje rysunki oraz według Ciebie kupując taką podarujesz doskonały prezent bliskiemu? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć idealnie dopasowanej karykatury? Chętnie stworzę nowy projekt zgodny z Twoim pomysłem, żadne wyzwania nie będą mi straszne. Często wybieranym motywem jest hobby solenizanta albo to gdzie pracuje. Zgodnie z tym mogę stworzyć indywidualną pracę. Może obdarowany ma w domu zwierzęta, dziwne nawyki, specyficzną fryzurę? To tylko uatrakcyjni rysunek!

Często wybieranym formatem jest format a3, jednak także rysuje prezenty urodzinowe na mniejszych jak i większych kartkach. Wybierz coś idealnego do zakładanych kosztów i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większy efekt. Jak prezentuje się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajdziesz w zakładce cennik. Jeżeli chcesz abym narysowała więcej ludzi, zwierzęta, pracę na większej kartce to napisz do mnie. Wtedy indywidualnie wycenię takie zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zachęcam do składania zamówień. Napisz do mnie przy pomocy przycisku messenger na stronie, napisz mail albo zadzwoń. Dogadamy szczegóły i zabieram się do pracy, by narysować dla Ciebie idealny prezent na 59!