Prezent na 17 urodziny

Nadchodzą 17 urodziny kogoś Ci bliskiego i nie wiesz jaki prezent będzie trafnym wyborem na tą okazję? Kup coś wyjątkowego i zamów tworzone w mojej pracowni karykatury lub portrety z nadesłanych wcześniej zdjęć!

Jaki prezent dla 17 latka

Nadchodzące urodziny będą idealną okazją do tego, aby zainteresować się ciekawym prezentem dla przyszłego siedemnastolatka, jak również siedemnastolatki. Oczywiście niektórzy bardziej świętują tą datę, inni z kolei mniej, ale jako znajomy, rodzina, powinieneś mieć w pamięci jego urodziny i zamówić wyjątkowy prezent. Internet owocuje w pełno pomysłów prezentowych, które z pewnością miałeś już na myśli. Dołóż wszelkich starań aby wyjść poza utarte schematy i wykaż się kreatywnością, zamawiając coś nieszablonowego.

Z jakiego prezentu ucieszy się solenizant? Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej! Zdecydowanie najlepszymi prezentami będą te trafione, dopasowane. Jeśli pomysłów brak, stawiamy na coś z praktycznych prezentów na 17 urodziny i to wcale nie jest złym pomysłem. Kupując coś, co znajdzie zastosowanie w codziennym życiu, wybieramy na bezpieczną opcję, który jest lepszym wyborem niż niepotrzebny prezent, który od razu zostanie rzucony w kąt i zapomniany.

Co więc wybrać? Najlepiej zrobić porządny research albo oddać mnie wykonanie idealnego prezentu!

prezent na 17 urodziny
prezent na 17

Urodzinowe prezenty - kreatywne podejście!

Śmieszny prezent na 17 urodziny? Oczywiście, że tak, ale czasem też warto kupić elegancki prezent. Wśród oryginalnych prezentów zaliczyć można przedmioty (nawet i te których używany na co dzień) personalizowane. Bezproblemowo znajdziesz takie ze specjalnymi napisami takimi jak: gorąca 17, 17 to nowe 18 itp. czy też z wybranym przez Ciebie napisem, też nadrukiem, a także grawerem. Tu możesz znaleźć między innymi koszulki, kubki, akcesoria kuchenne i wiele wiele innych rzeczy. 

Możesz jak najbardziej pójść w tym kierunku lub kupić wykonany przeze mnie portret, czy też karykaturę, która powinna zrobić ogromne wrażenie na każdym solenizancie i będzie świetną pamiątką na lata!

Spraw znajomemu wyjątkowy prezent na 17!

Marzy Ci się aby solenizant zapamiętał własne 17 urodziny przez długi czas? Jest to ważna data, dlatego też należy zadbać także i o wyjątkowy prezent! Tworzone przeze mnie karykatury portretowe zyskały dużą popularność jeżeli chodzi o wyjątkowy pomysł na prezent na urodziny. Wyraź podarunkiem, że i dla Ciebie siedemnaste urodziny znajomego są ważnym wydarzeniem. Decydując się na ręcznie stworzony podarunek, zapewnisz oryginalną pamiątkę na lata dla solenizanta! Może i Ty z niego skorzystasz?

Nie wybieraj typowych prezentów, które są zupełnie niepotrzebne, albo też każdy się tych spodziewa. Proponuje rękodzieło, które obecnie jest na topie. Dając taki ciekawy prezent pokażesz, że przyłożyłeś się do zakupów i postarałeś się bardziej od innych w wybieraniu upominku na tą wyjątkową okazję! Ten perfekcyjny prezent na pewno będzie przebojem tego dnia i nie skończy się tylko na jednym zamówieniu. Zachęcam do wybrania rękodzieła, w wielu przypadkach jest to oryginalny prezent dla bliskiego!

prezent dla 17 latka

Ręcznie rysowany obraz na prezent dla 17 latka lub 17 latki!

Przypadły Ci do gustu moje prace? Od lat tworzę oryginalne prezenty na urodziny. Chcesz zamówić personalizowaną karykaturę albo portret na podstawie własnego pomysłu? Chętnie przeleję na papier Twoją wizję prezentu, który następnie dumnie wręczysz bliskiemu. Jeśli nie masz pomysłów to nic nie szkodzi - chętnie pomogę. Napisz do mnie, a na pewno razem coś wymyślimy. Zachęcam również do oglądania moich rysunków w zakładce galeria, tam można znaleźć wiele inspiracji na prezent urodzinowy, oczywiście też i na inne okazje. Taki wyjątkowy prezent z pewnością będzie wspaniałą pamiątką z okazji urodzin.

Każdy motyw, dowolny rozmiar

Wpadły Ci oko moje prace oraz uważasz, że zamawiając taką sprawisz idealny prezent bliskiemu? Uważasz, że nie udało Ci się znaleźć trafnie dopasowanej karykatury? Z przyjemnością narysuje indywidualny projekt zgodny z Twoją wizją, żadne wyzwanie nie będą mi straszne. Popularnym motywem jest hobby solenizanta lub to gdzie pracuje. Na tej podstawie mogę wykonać indywidualną pracę. Może obdarowany ma jakieś zwierzęta, różne nawyki, specyficzną fryzurę? To z pewnością będzie ciekawym dodatkiem!

Często wybieranym rozmiarem jest format a3, jednak także wykonuje prezenty urodzinowe w mniejszych formatach. Wybierz coś odpowiedniego do budżetu i planowanego rozmiaru prezentu. Rysuje na każdym formacie, a im większa praca tym oczywiście robi większe wrażenie. Jak wygląda się śmieszny prezent cenowo? Wszystkie ceny znajduje się w zakładce cennik. Jeśli chcesz abym narysowała większą ilość ludzi, zwierzęta, portret na większej kartce to skontaktuj się ze mną. Wtedy indywidualnie wycenię twoje zamówienie!

Zamów już dziś!

Serdecznie zapraszam do składania zamówień. Skontaktuj się ze mną korzystając z przycisku messenger na stronie, napisz mail albo wykonaj telefon. Dogadamy to jak ma wyglądać Twój prezent i będę zabierać się do pracy, by stworzyć dla Ciebie idealny prezent na 17!